تغییرات و جابجایی

یکی از دقدقه های مشتریان تغییرات یا جابجایی بعد از اتمام پروژه است و شرکت چوبافرم حل این مشکل را تضمین و پشتیبان همیشگی مشتری خود میماند.

اگر شما هم سفارش پارتیشن به شرکت چوبا فرم بدهید نگران عوض کردن و جابه جایی بعد از اتمام پروژه را نداشته باشید .شاید شما به هر دلیلی قصد جابجایی شرکت را داشته باشید تمام پارتیشن بندی به طور کامل به شرکت مذکور انتقال داده می شود .

جابجایی پارتیشن یکی از اصلی ترین خصوصیات پارتیشن های اداری امکان جابجایی آنها می باشد پس در هنگام سفارش به این مسئله توجه نمایید که پارتیشن موردنظر و انتخابی شما چقدر امکان جابجایی دارد.جابجایی پارتیشن فقط از یک ساختمان به ساختمان دیگر نیست. بسیار پیش آمده که با جابجایی پارتیشن در یک فضا فقط به مقدار 10 سانتی متر تحولات قابل توجهی در محیط ایجاد گردیده است. اغلب پارتیشن هایی که توسط افراد بی تجربه با هزینه هایی پایین تر اجرا می شود در عمل امکان جابجایی ندارند. این گونه پارتیشن ها بخاطر عدم طراحی اصولی و حذف برخی قسمت ها در جهت کاهش قیمت از جمله پاخورها قابلیت جابجایی نخواهند داشت. در نتیجه طراحی و اجرای پارتیشن اداری را به مجموعه های متخصص بسپارید.

مدیریت عامل و سیاستگذاران این گروه سعی کرده اند با ایجاد تفاوت اساسی، معماری اداری را از معماری مسکونی جدا کرده و استاندارد مشخص و مدونی در تمامی مراحل طراحی، تولید و خدمات پس از فروش برای آن تعریف نمایند . چراکه شاید تاکنون اصول مشخصی در طراحی اداری برای اجزای آن اعم از پارتیشن های اداری و اجزای تشکیل دهنده فرنیچر اداری تعریف نشده بود. حال آنکه چوبا فرم ، تجهیز و طراحی اداری ساز و کار بسیار حساس و جداگانه ای از مسکونی داشته که بایستی در پروسه طراحی و تولید لحاظ گردد. مدیرت دقیق، کارشناسان کارآزموده و خدمات استاندارد، چوبا فرم را یکی از قوی ترین و مورد اعتماد ترین گروه های تخصصی در عرصه معماری اداری معرفی نموده است.

برای طراحی و اجرای تخصصی پارتیشن اداری فضای خود با مجموعه چوبا فرم تماس حاصل فرمایید.