RSS خواندنی ها

دکوراسیون منزل و اهمیت آن در طراحی داخلی خانه ها

طراحی داخلی با توجه به ویژگی مانند موقعیت جغرافیایی، وضعیت آب و هوا، نوع بافت منطقه، نوع فعالیت و شغل افراد ساکن، هدف از طراحی، رفع نیازهای افراد، تعداد، سن، جنسیت، وزن و خلق و خوی افراد و فاکتورهای گوناگون دیگری، در جهت رفاه افراد ساکن در محل مورد نظر اقدام به طراحی می کنند. استفاده از مصالح مخصوص هر منطقه در طراحی، ایجاد هماهنگی خواهد کرد. بطور مثال استفاده از چوب در مناطق معتدل و جنگلی مانند شمال ایران، به دلیل داشتن تعادل با طبیعت، رایج است و به مصالح غیرطبیعی مانند mdf و لمینت، ارجحیت دارد. در مناطق گرم و خشک، استفاده از شیشه و سنگ توصیه می شود.

دکوراسیون مغازه و نکاتی که باید در طراحی داخلی فروشگاه ها بدانیم

به غیر از کیفیت کالا و انصاف فروشنده در جذب مشتری نکاتی مانند؛ طراحی ویترین و دکوراسیون مغازه از اهمیت بالایی برخوردار است . دکوراسیون جذاب و کارا میتوان مشتری بیشتری داشت و در عرصه رقابت در بازار، قوی سبقت را از سایر فروشندگان ربود. بعد از طراحی ویترین مغازه که پل ارتباطی مابین فروشگاه و محیط بیرون است، دکوراسیون داخلی مغازه عامل اصلی در جذب مخاطب، برند سازی و القای حس خوب به مشتری می باشد . دکوراسیون داخلی مغازه شامل قفسه بندی, طراحی سقف (سقف کاذب), دکور مغازه, نورپردازی داخلی (نور مخفی، نور نقطه ای، نور عریض و …) , چیدمان, سنگ, سرامیک, کاغذ دیواری, ویترین, نقاشی و … می باشد.

مزایای کابینت ام دی اف

چوب های ام دی اف به خاطر هماهنگی با طبیعت که دارند راحت می توانید با هر سبکی، از طراحی داخلی آن را مخلوط کنید. ام دی اف ها از ضایعات دورریختنی چوب ها به وجود می آیند و به همین دلیل دارای تنوع طرح و رنگ های زیادی هستند و همین مساله باعث می شود تا این جنس از کابینت ها طرفداران زیادی داشته باشد. البته باید گفت که ام دی اف ها توانایی بالایی در هماهنگی با دیگر عناصر و قسمت های دکوراسیون خانه دارند و این به نوعی نقطه قوت شان محسوب می شود.

پارتیشن و موارد استفاده آن در دکوراسیون

همیشه فضای کسب و کار که در آن مشغول فعالیت بوده اند یکی از دغدغه های طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود. فضای کاری همیشه با محیط زندگی تفاوت های زیادی داشته است . این تفاوت ها روز به روز با بیشتر شدن تاثیر چیدمان بر روی حرفه افراد، پر رنگ تر می شوند. محل های کاری شکیل تر و زیبا تر، پر درآمد تر و پر طرفدار تر شدند. به این دلیل که افراد ترجیح می دادند با شرکت هایی سر و کار داشته باشند که از لحاظ بصری مبلمان اداری و دکوراسیون مناسبی داشته باشند. بنابر این به تدریج هنر طراحی دکوراسیون و چیدمان برای افرادی که محلی برای شغل و کار خود داشتند و در بازار به دنبال جذب مشتری و پیشرفت بودند، به عنوان یک رکن اصلی و مهم شناخته شد.

قیمت انواع پارتیشن

قیمت انواع پارتیشن

پروفیل های چوبا فرم به سبب کیفیت مرغوب و شیوه های تولید و نصب دقیق، دارای زیبایی خاصی میباشند. البته قیمت این دیوایدرها بر حسب متر مربع محاسبه میشود. در حالت پایه قیمت هر متر مربع ۳۳۵ هزارتومان میباشد؛ آپشن هایی مانند دو جداره بودن شیشه ها و موارد دیگر روی قیمت تاثیر خواهد داشت.