RSS خواندنی ها

خصوصیات پارتیشن ام دی اف

اگر جنس پارتیشن ام دی اف را با دیگر انواع پارتیشن مقایسه کنیم متوجه می شویم پارتیشن ام دی اف سطوحی صاف و حالتی صیقلی و روکشهای زیبایی دارد پارتیشن ام دی اف وزن نسبت به تمام پارتیشن کم است استحکام بالایی دارد عمر پارتیشن های ام دی اف زیاد می باشد

هر آنچه که در مورد پارتیشن دو جداره باید بدانید

پارتیشن دوجداره یکی از پر طرفدار ترین مبلمان اداری بوده است دلیل آن هم به خاطر کاربرد های زیاد این نوع محصول می باشد. کاربردهای پارتیشن دو جداره برای بخش بندی و تفکیک فضا در شرکت ها و ایجاد حریم خصوصی برای پرسنل و کارکنان بوده است.جدا کننده ها بهترین وسیله برای بهینه سازی محیط و پنهان نمودن قناصی های دیوار و مشکلات معماری محسوب می شوند.

ویژگی پارتیشن اداری ارزان

پارتیشن اداری ارزان یکی از مزیت های پارتیشن های اداری می باشد. . یکی از عناصر اصلی که در بیشتر محیط‌ها و فضاهای کاری جای خود را پیدا کرده‌اند، پارتیشن‌های اداری هستند. پارتیشن‌ها به طور معمول پانل‌هایی هستند که در کنار هم قرار می‌گیرند و با آنها می‌توان مکان را به طور مناسب و دلخواه تقسیم بندی و از فضا بهینه‌تر استفاده کرد .

انواع مختلف پارتیشن اداری و مزایای آن

پارتیشن اداری چوبا فرم با طرح نوین سازه، کیفیت بالا و مشخصات فنی خاص در طراحی و تولید به صورت فریم های مجزا و نصب آسان، تحویل جدیدی در طراحی و تولید سیستم های پارتیشن اداریایجاد کرده است . سیستم پارتیشن اداری چوبا فرم در نوع خود به عنوان اولین سیستم دیوارسازی سبک است که اجزا آن را فریم های پیش ساخته تشکیل می دهند. تمام قطعات پارتیشن ها به صورت فریم های آماده در کارخانه تولید و مونتاژ می گردد، بنابراین ضریب کنترل کیفی و نظارت در محل تولید افزایش یافته و سپس به صورت بسته بندی به محل پروژه حمل می گردد به طوری که هیچ گونه نیاز به برش کاری، سوراخ کاری و مونتاژ در محل پروژه نمی باشد.

درباره پارتیشن بیشتر بدانیم

درباره پارتیشن بیشتر بدانیم و انواع پارتیشن را در محیط اداری استفاد کنیم که پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف پارتیشن تک جداره پارتیشن دوجداره آلومینیومی پارتیشن تمام ام دی اف پارتیشن دوجداره ام دی اف و شیشه و پرده پارتیشن ثابت

ویژگی های پارتیشن دو جداره

اگر بخواهیم به زبان ساده در مورد پارتیشن دوجداره صحبت  کنیم باید بگوییم که این نوع جدا کننده در شرکت ها و دفاتر و اداره ها طرفدران زیادی داشته است . افراد زیادی به دلیل اینکه این پارتیشن ها سبب جداسازی فضا می شوند از آنها استفاده می نمایند.

توضیحات کلی در مورد پارتیشن آلومینیومی

این پارتیشن دوجداره مدرن که از انواع پارتیشن دوجداره است از جنس آلومینیوم می باشد که با رنگ پودری الکترواستاتیک... رنگهای آنادایز و آبکاری سفید،مشکی،دودی،طوسی،سبز،آبی و زرد قابلیت تولید دارد.که پانلها میتواند به صورت عمودی یا افقی تولید گردد. بنا به درخواست مشتری میتوان بین پارتیشن از پرده کرکره با قابلیت سایه روشن استفاده کرد

پارتیشن دوجداره ام دی اف و مزایای آن

پارتیشن دوجداره ام دی اف یکی از پارتیشن های قیمت مناسب می باشد. اگر به دنبال پارتیشن اداری ارزان برای محیط کار خود هستید البته زمانی که صحبت از پارتیشن اداری ارزان می کنیم منظور کیفیت پایین نیست بلکه به دلیل بالا خصوصیـات فیزیـکی و مکـانیکی قابلیت ابزار خوری ، ماشین کاری و سنباده زنی و قابلیت انجام رو سازی های مختلف همچون انواع روکشی های چوبی و غیر چوبی، رنگ آمیزی و غیره توسط ام دی اف ( MDF ) قیمت پارتیشن اداری ام دی اف مناسب تر است. به دلیل قابلیت هایی که گفته شد آموزش ساخت پارتیشن ام دی اف در انواع پارتیشن اداری تک جداره و دوجداره بسیار آسان و راحت است.

پارتیشن دوجداره ام دی اف

شرکت چوبا فرم تولید کننده پارتیشنهای ام دی اف و آلومینیومی میباشد پارتیشن دوجداره بهترین نوع پارتیشن در فضاهای اداری میباشد در پارتیشن دوجداره میشود برای آگوستیک کردن از پشم سنگ و ینولیت استفاده کرد و بدای زیبایی پارتیشن دوجداره از پرده کرکره وسیستم ولوم دوجداره استفاده کرد ونسبت به تنوع رنگی که داره میشه آرامش خاصی و در محیط اداری برای کارمندان ایجاد کرد.