خواندنی ها

5 مزایای نصب پارتیشن آلومینیومی

بخش داخلی دفتر خود را با پارتیشن های آلومینیومی پارتیشن بندی کنید.فضاهای اداری هر روز کوچکتر کوچکتر می شوند و در اینده مساحت ساختمان سازی نیز کاهش می یابد. بنابراین وقتی که شما نمیتوانید اتاق دیگری برای گسترش شرکتتان پیدا کنید چه کاری انجام میدهید؟ شما می توانید دفتر خود را به دو بخش تقسیم کنید با استفاده از سیستم های پارتیشن شیشه ای یا آلومینیومی که در بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی وجود دارد و توسط بسیاری از تولید کنندگان پیشرو ساخته شده است. ما در این مقاله شما را با مزایای پارتیشن آلومینیومی آشنا می کنیم.

همه اطلاعات پارتیشن دو جداره آلومینیومی

پارتیشن دو جداره ی آلومینیومی از زمان های قدیم رقیب سرخت پارتیشن تمام ام دی اف می باشد. دلیل آنکه همه افراد پارتیشن تمام ام دی اف انتخاب می کنند قیمت مناسب تر از آن نسبت به پارتیشن آلومینیومی می باشد ولی پارتیشن الومنیومی مزایای بسیاری نسبت به پارتیشن ام دی اف دارد که به آنها اشاره می کنیم.

خصوصیات پارتیشن ام دی اف

اگر جنس پارتیشن ام دی اف را با دیگر انواع پارتیشن مقایسه کنیم متوجه می شویم پارتیشن ام دی اف سطوحی صاف و حالتی صیقلی و روکشهای زیبایی دارد پارتیشن ام دی اف وزن نسبت به تمام پارتیشن کم است استحکام بالایی دارد عمر پارتیشن های ام دی اف زیاد می باشد

هر آنچه که در مورد پارتیشن دو جداره باید بدانید

پارتیشن دوجداره یکی از پر طرفدار ترین مبلمان اداری بوده است دلیل آن هم به خاطر کاربرد های زیاد این نوع محصول می باشد. کاربردهای پارتیشن دو جداره برای بخش بندی و تفکیک فضا در شرکت ها و ایجاد حریم خصوصی برای پرسنل و کارکنان بوده است.جدا کننده ها بهترین وسیله برای بهینه سازی محیط و پنهان نمودن قناصی های دیوار و مشکلات معماری محسوب می شوند.

ویژگی پارتیشن اداری ارزان

پارتیشن اداری ارزان یکی از مزیت های پارتیشن های اداری می باشد. . یکی از عناصر اصلی که در بیشتر محیط‌ها و فضاهای کاری جای خود را پیدا کرده‌اند، پارتیشن‌های اداری هستند. پارتیشن‌ها به طور معمول پانل‌هایی هستند که در کنار هم قرار می‌گیرند و با آنها می‌توان مکان را به طور مناسب و دلخواه تقسیم بندی و از فضا بهینه‌تر استفاده کرد .

انواع مختلف پارتیشن اداری و مزایای آن

پارتیشن اداری چوبا فرم با طرح نوین سازه، کیفیت بالا و مشخصات فنی خاص در طراحی و تولید به صورت فریم های مجزا و نصب آسان، تحویل جدیدی در طراحی و تولید سیستم های پارتیشن اداریایجاد کرده است . سیستم پارتیشن اداری چوبا فرم در نوع خود به عنوان اولین سیستم دیوارسازی سبک است که اجزا آن را فریم های پیش ساخته تشکیل می دهند. تمام قطعات پارتیشن ها به صورت فریم های آماده در کارخانه تولید و مونتاژ می گردد، بنابراین ضریب کنترل کیفی و نظارت در محل تولید افزایش یافته و سپس به صورت بسته بندی به محل پروژه حمل می گردد به طوری که هیچ گونه نیاز به برش کاری، سوراخ کاری و مونتاژ در محل پروژه نمی باشد.

درباره پارتیشن بیشتر بدانیم

درباره پارتیشن بیشتر بدانیم و انواع پارتیشن را در محیط اداری استفاد کنیم که پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف پارتیشن تک جداره پارتیشن دوجداره آلومینیومی پارتیشن تمام ام دی اف پارتیشن دوجداره ام دی اف و شیشه و پرده پارتیشن ثابت

چگونگی طراحی و اجرای پارتیشن

چگونگی طراحی و اجرای پارتیشن در دفتر کار

ویژگی های پارتیشن دو جداره

اگر بخواهیم به زبان ساده در مورد پارتیشن دوجداره صحبت  کنیم باید بگوییم که این نوع جدا کننده در شرکت ها و دفاتر و اداره ها طرفدران زیادی داشته است . افراد زیادی به دلیل اینکه این پارتیشن ها سبب جداسازی فضا می شوند از آنها استفاده می نمایند.

توضیحات کلی در مورد پارتیشن آلومینیومی

این پارتیشن دوجداره مدرن که از انواع پارتیشن دوجداره است از جنس آلومینیوم می باشد که با رنگ پودری الکترواستاتیک... رنگهای آنادایز و آبکاری سفید،مشکی،دودی،طوسی،سبز،آبی و زرد قابلیت تولید دارد.که پانلها میتواند به صورت عمودی یا افقی تولید گردد. بنا به درخواست مشتری میتوان بین پارتیشن از پرده کرکره با قابلیت سایه روشن استفاده کرد