پارتیشن شیشه ای چیست؟

پارتیشن شیشه ای چیست؟

پارتیشن شیشه ای یا (دیوارهای شیشه ای )، شیشه همراه با آلومینیوم با کیفیت بالا هستند که به عنوان بخشی از اتاق عمل می کنند دیوارهای پارتیشن شیشه ای برای قسمت بندی یک اتاق یا بخشی از محیط کار استفاده می شود پارتیشن شیشه ای به وسیله قاب های آلومنیومی یا سایر سخت افزارها به سقف متصل می شوند.

پارتیشن شیشه ای به طراحان و معماران اجازه می دهد یک اتاق را بدون تقسیم فضای کف و پخش نور تقسیم بندی کنند پارتیش های شیشه ای یک انتخاب ایده آل برای ایجاد یک محیط کار راحت و کاربردی در فضای اداری می باشد.

این دیوار های شیشه ای به شما اجازه می دهد که نور فضا را به یک میزان به فضاهای دیگر منتقل کنید. پارتیشن شیشه ای نیز یکی از ساده ترین راه ها برای به روز رسانی یک دفتر یا فضای تجاری است پارتیشن شیشه ای در حال محبوبیت بین طراحان داخلی و معماران هستند دلیل آن هم مقیاس پذیری و خواص شفافیت آن است.

مزایای پارتیشن شیشه ای

  • دیوار های پارتیشن شیشه ای در همه زمان از دیوارهای مصالح ساختمانی ارزانتر است.
  • شما می توانید پارتیشن های شیشه ای را به راحتی پیکربندی کنید و نصب کنید و یک مجموعه بزرگ با فضای کار بیشتر ایجاد کنید.
  • یک مزیت فوق العاده ای که دارد نور طبیعی آن می باشد که به تمام بخش ها می رساند.

دیوارهای پارتیشن شیشه ای آلومینیومی

این سیستم ها به طور کامل برای استفاده بهتر در دفاتر و فضاهای خرده فروشی مناسب است پارتیشن های شیشه ای کاربرد در مصارف خانگی هم دارند نکته مهم در انتخاب پارتیشن شیشه ای قبل از انتخاب آن باید طراحی فضای مورد نظر انجام شود تا کوچکترین خطایی رخ دهد در بسیاری از موارد نصب پارتیشن شیشه ای به وسیله نصاب انجام میشود.

ترکیب مواد پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن شیشه ای از الومینیوم تشکیل شده که شیشه ها در قاب خود جای داده است این ماده سبک وزن، از تو رفتگی و از ضربه جلوگیری می کند سطح فریم آلومینیوم گاهی اوقات با آنودایزینگ طبیعی پوشش داده می شود هر واحد قاب همچنین می تواند با قطعات مختلف مشخص شود هر پنجره شیشه ای در هر قاب با یک قالب بندی سیلیکونی شفاف ویژه ساخته شده است و انتقال از شیشه به آلومینیوم تقریبا مشخص نیست شما همچنین ممکن است یک پارتیشن با شیشه های ملایم (روشن، رنگی یا مات) یا ملامین، MDF، روکش، پلاستیک و یا صفحات آکریلیک را انتخاب کنید.

 

 

نظر خود را بنویسید