انواع پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای انواع متعددی دارد . اصلاحا این نوع پارتیشن را میشود محبوبترین نوع پارتیشن دانست طراحی منحصر بفرد پارتیشن شیشه ای و تنوع این نوع پارتیشن از مزایای آن میباشد در ساختار پارتیشن شیشه ای انواع شیشه های مات و براق در رنگ های موجود بازار قابل استفاده می باشند پارتیشن اداری شیشه ای در تمام طرح ها و مدل های آن امکان تفکیک فضای موردنظر بدون محدود کردن کامل دید را می دهد و در مراکز درمانی از جمله بیمارستان ها به علت قابل شستشو و استریل بودن آن و همچنین فضاهای مدرن اداری توصیه می گردد.

  • پارتیشن های دو جداره شیشه ای
  • پارتیشن سکوریت
  • پارتیشن بندی با شیشه سکوریت
  • پارتیشن شیشه ای
  • پارتیشن بندی اداری

دیگر نمی توان محبوبیت پارتیشن های شیشه ای را انکارکرد زیرا این پارتیشن ها نه تنها مدرن و از نظر ظاهری زیبا هستند بلکه فضای کاری با مزایای مختلف در اختیار ما می گذارند.

پارتیشن شیشه ای در دکوراسیون

پارتیشن شیشه ای می تواند به محیط شما زیبایی ببخشید و در واقع یک دکوراسیونبرای فضای شما تلقی شود بعد از انجام کارهای مشارکتی و در پایان جلسات کارمندان نیاز به فضایی جدا و خصوصی برای استراحت و فکر کردن دارند که با کمک پارتیشن شیشه ایمی توانید این فضا را درست کنید .

پنج آیتم اصلی در طراحی و جانمایی پارتیشن اداری شیشه ای

آیتم اصلی بخصوص در پارتیشن شیشه ای فریم دارسختی و کیفیت بالای پروفیلها و رنگ آنهایی است که استفاده می شود که به ما این امکان را میدهد تا در صورت جابجایی محل و تغییر در تیغه چینی همان پارتیشن موجود را روی اسمبل کرده و در محل جدید با کوچکترین آسیب نصب و از هزینه های مجدد جلوگیری کنیم.

ضخامت و سازه پارتیشن شیشه ای

بیرنگ بودن پارتیشن شیشه ای سیکوریت موجب می شود تا تضادی در دکوراسیون دفتر ایجاد نکرده و آیتم خنثی باشد و مهمتر اینکه برای محل هایی که قبلا از پارتیشه دو جداره با فرم و شکل مختلفی کار شده  بسیار مناسب بوده و چون یک کارکتر مجزای معماری بشمار میرود با آن پارتیشن دو جداره و یا تک جداره با فرم و مدل دیگر  مقایسه نمی گردد.

در تیغه چینی با پارتیشن شیشه ای سیکوریت بالاترین نور دهی به تمام فضا داده میشود در پارتیشن سیکوریت شیشه ای چون متریال غالب شیشه میباشد کاملا امکان استفاده از کل پانلهای جدا کننده پارتیشن میتوان استفاده کرد و حد اکثر نوردهی را ایجاد نمود

پارتیشن اداری شیشه ای دو جداره

سری دوجداره پارتیشن های شیشه ای هم زیبایی و هم ایستایی بهتری دارد معمولا مشتریان میخواهند آیتم های زیادی از یک پارتیشن شیشه ای بگیرند مانند دوجداره بودن برای جذب صوتی بالاتر در این طرح میتوان به جای شیشه تک جداره از شیشه دو جداره استاندارد و تولیدی شرکت استفاده کرد که این شیشه ها در ضخامت های متفاوت از 12 میلیمتر تا 26 میلیمتر تولید میگردد همچنین شیشه ها ی دو جداره مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای به سبب حساسیت این محصول در محل کارخانه شرکت تولید میگرد که در فرآیند تولید این شیشه ها نهایت دقت صورت گرفته و از متریال مرغوب استفاده می شود.

 

نظر خود را بنویسید