قیمت انواع پارتیشن

قیمت انواع پارتیشن

 

یکی از عوامل تاثیر گذار و مؤثر بر قیمت پارتیشن اداری، کیفیت محصول می باشد. کیفیت بالا و استحکام مناسب پارتیشن، به همان میزان قیمت بیشتری را نیز به آن اختصاص می دهد. برای محاسبه قیمت پارتیشن، باید طول فضای مورد استفاده برای پارتیشن بندی را ضرب در ارتفاع انتخابی نمود. پارتیشن های دوجداره به علت برخورداری از درب و استفاده از متریال آلومینیوم بکار رفته در دستگیره، لولا، قفل و درب، اختلاف قیمت بیشتری دارند. قیمت پارتیشن رابطه مستقیمی با مواد اولیه که در آن استفاده می شود دارد. در قیمت پارتیشن، حدود 80 درصد هزینه مربوط به ورق پر کننده، و 20 درصد مربوط به پروفیل یا قاب دور ورق است.

برای مشخص شدن قیمت پارتیشن از فرمول زیر استفاده می کنیم.

قیمت ورق پرکننده + قیمت وزنی پروفیل + 30% مبلغ بدست آمده

مهمترین مورد تاثیر گذار بر قیمت پارتیشن های اداری، نواسانات بازار مواد اولیه است؛ اما تک جداره بودن یا دوجداره بودن هم تاثیر عمده ای در قیمت تمام شده پارتیشن دارد.

قیمت پارتیشن

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن شیشه ای آلومینیومی استایل

پارتیشن فرم لس 10 میل سکوریت پروفیل مینی آلومینیوم متری 800 هزار تومان البته اگر اختصاصی باشه قیمت آن نیز متفاوت است.

 پارتیشن فریم لس شیشه ۱۰ میل سکوریت مدل ایتالیایی

قیمت پارتیشن فریم لس شیشه ای 10 میل سکوریت مدل ایتالیایی پروفیل 5 سانت اختصاصی متری ۱۰۵۰۰۰۰   تومان است.

قیمت پارتیشن تک جداره آلومینیومی از 2400000 هزار تومان شروع می شود و الباقی به جنس و اینکه چه کیفیتی در آنها کار می شود، بستگی دارد. به این نکته توجه داشته باشید که خرید پارتیشن باید از شرکت‌های معتبر انجام شود در غیر اینصورت ممکن است قیمت های خیلی بالایی به شما پیشنهاد بدهند.

قیمت پارتیشن دو جداره

قیمت پارتیشن دوجداره معادل دوبرابر قیمت پارتیشن تک جداره میباشد. البته در مورد پارتیشن دو جداره ام دی اف، باید گفت: با توجه به اینکه پارتیشن تک جداره ام دی اف قیمتی بالاتر از نرمال دارد، این مقدار دو برابر نیست و حتی کمتر است در واقع حدوداً باید 1.4 برابر پارتیشن تک جداره ام دی اف را لحاظ شود.

در سال 1401 قیمت پارتیشن دوجداره ام دی اف پنل با شیشه و پرده 1200000

پارتیشن دوجداره ام دی اف پنل از رو متری ۱۳۵۰۰۰۰ تومان

برای خرید از شرکت چوبا فرم با ما تماس بگیرید.

نظر خود را بنویسید