RSS پست‎های وبلاگ "1397" "شهریور"

هر آنچه که در مورد کابینت آشپزخانه باید بدانید

امروزه کابینت آشپزخانه و بحث چیدمان و دکوراسیون آن یکی از مهمترین بخش های مورد توجه در ساختمانها بشمار می رود. از زمان های قدیم طاقچه ها و طبقات چوبی در مکان ها رواج داشته است. بتدریج با پیشرفته شدن سطح زندگی و دستیابی به مصالح ساختمانی جدید طاقچه ها به کمدها، بوفه ها و کابینت ها تبدیل شدند و مسئله اتنخاب مواد اولیه، مورد توجه بیشتری قرار گرفت کم کم با مواجه با محدودیت منابع و قیمت بالا و سنگین چوبهای خام تولید شده یا " ماسیو"، صنایع چوبی پیشرفت کرد و مصنوعاتی مانند MDF، نئوپان و انواع پانلها با روکش طبیعی و مصنوعی جای خود را در این میان باز کرد.

همه چیز در مورد کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف ظاهری شبیه به چوب دارد و با روکش های چوبی, غیر چوبی, رنگ و… پوشش داده میشود. MDF از فرآورده های چوب است که با دانسیته متوسط تولید میشود و وزن بسیار سبکی دارد. کابینت ام دی اف دارای سطحی صاف با خواص فیزیکی و مکانیکی بالا میباشد. این نوع کابینت در برابر رطوبت مقاوم است و به همین دلیل برای کابینت دور سینک ظرفشویی و کفپوش ها مناسب میباشد. کابینت ام دی اف در برابر حرارت مقاومت بالایی دارند و عایق مناسبی برای صدا نیز محسوب میشوند.

پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن اداری چیست پارتیشن اداری از قدیم با چوب ساخته میشد و حالا از چند پخش تشکیل شده برای فضاهای اداری و منزل و تجاری که از چند نوع جنس چوبی و ام دی اف و پی وی سی و استراکچر فلزی آلومینیومی ساخته میشود

کاربرد های پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای مزیت های زیادی دارد. این نوع پارتیشن شیشه ای ، استایلی مدرن به شرکت شما می دهد و مشتریان از لحظه ای که وارد شرکت می شوند، متوجه این استایل می شوند. طرح شفاف و براق پارتیشن ا شیشه ای این امکان را فراهم می کند که نور طبیعی روز به درون شرکت بتابد. با پارتیشن شیشه ای ، هم حریم خصوصی کارمندان حفظ می شود و در فضایی بسته، کار خود را انجام می دهند و هم دید یک شرکت را دارند.

انواع پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای انواع متعددی دارد . اصلاحا این نوع پارتیشن را میشود محبوبترین نوع پارتیشن دانست .طراحی منحصر بفرد پارتیشن شیشه ای و تنوع این نوع پارتیشن از مزایای آن میباشد