چرا پارتیشن دو جداره را انتخاب می کنید

چرا پارتیشن دو جداره را انتخاب می کنید

پارتیشن دوجداره نوع متفاوتی از پارتیشن ها است که کاربرد متفاوتی نیز دارد. پارتیشن دوجداره از مواد مختلف و ترکیبات متنوع ساخته می شود و در طرح های گوناگون و طرح های سفارشی برای مشتریان ارائه می گردد. استفاده از این نوع پارتیشن برای مکان های مختلف کاری می تواند در عین ایجاد یک محیط دنج و جدا برای هر یک از بخش های کاری، از دیوارکشی های متعدد و دلگیر کردن فضای کاری جلوگیری نماید و در استفاده مناسب از فضای موجود موثر باشد.

طراحی یک فضای متمایز خصوصی در هر محیطی با هر متراژی که داشته باشد با استفاده از این محصول به شکل مناسب امکان پذیر می باشد. این فضای خصوصی می تواند شامل اتاق های جلسه و یا اتاق برای کارمندان یک ادره یا حتی اتاق کنفرانس باشد. پارتیشن دوجداره از پرکاربردترین انواع پارتیشن نسبت به سایر پارتیشن هاست و در نوع مناسب دارای محبوبیت بالایی در بین مشتریان می باشد. ما در یک مقاله به طور کلی این موضوع را بیان کرده ایم انواع پارتیشن های اداری: انتخاب مناسب برای فضای کاری شما  که خواندن آن را به شما توصیه می کنیم.

پارتیشن اداری

از چه نوع ترکیبی برای پارتیشن استفاده می شود

پارتیشن دو جداره به صورت ترکیبی از پنل های شیشه همراه با مواد دیگر ساخته می شود که می توان آنها را با ارتفاع دلخواه در مکان مورد نظر نصب کرد. استفاده از نوع شیشه ای آن در فضاهایی با کاربری متفاوت با ارتفاع مناسب سبب تامین نور به حد کافی می شود و در نتیجه محیطی مناسب برای فعالیت افراد به وجود خواهد آمد.

دلایلی که باعث می شود پارتیشن دو جداره انتخاب کنید

  • پارتیشن دو جداره یک عایق مناسب برای صدا و گرد و غبار  می باشد و به این دلیل کاربرد این نوع پارتیشن افزایش پیدا کرده است.
  • این نوع پارتیشن به شکل های مختلفی عرضه می شود دارای ویژگی های مناسبی هستند مهم ترین آنها قیمت مناسب آن می باشد.
  • ایمنی مناسب با پارتیشن های دوجداره در ضخامت مناسب شیشه در انواع طراحی شده شیشه ای ساده
  • تنوع مناسب شیشه های به کار رفته در پارتیشن های شیشه ای جهت کاربردهای مختلف شامل انواع شیشه ای شفاف و مات، ساده و طرح دار می باشد.
  • پارتیشن دو جداره قابلیت ادغام شیشه و ام دی اف همین طور قابلیت ادغام با پرده کرکره را نیز دارند و همچنین امکان نصب ساده و مناسب را در محیط فراهم می آورد.
  • یکی از مزایای مناسب این محصول قابلیت جابجایی و نصب در مکان دیگر می باشد. در این مقاله در مورد خصوصیات خصوصیات پارتیشن ام دی اف توضیح داده ایم.

 

نظر خود را بنویسید