پارتیشن و موارد استفاده آن در دکوراسیون

پارتیشن و موارد استفاده آن در دکوراسیون

همیشه فضای کسب و کار که در آن مشغول فعالیت بوده اند یکی از دغدغه های طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود. فضای کاری همیشه با محیط زندگی تفاوت های زیادی داشته است . این تفاوت ها روز به روز با بیشتر شدن تاثیر چیدمان بر روی حرفه افراد پر رنگ تر می شوند. محل های کاری شکیل تر و زیبا تر پر درآمد تر و پر طرفدار تر شدند. به این دلیل که افراد ترجیح می دادند با شرکت هایی سر و کار داشته باشند که از لحاظ بصری مبلمان اداری و دکوراسیون مناسبی داشته باشند. بنابر این به تدریج هنر طراحی دکوراسیون و چیدمان برای افرادی که محلی برای شغل و کار خود داشتند و در بازار به دنبال جذب مشتری و پیشرفت بودند به عنوان یک رکن اصلی و مهم شناخته شد.

به همین دلیل به جز تغییر دکوراسیون در طول سال و نیاز به داشتن دکور و چیدمان متحرک جهت صرفه جویی در هزینه ها، دفترهای کاری اغلب در حال جابجایی بودند و مهمترین نکته نیازهای همسانی با شغل قبلی ار نظر اتاق ها، تعداد پرسنل و جانمایی وسایل نداشت، پارتیشن ها می توانستند گزینه مناسبی باشند. مهمترین دلیل دیوارهای ثابت جزء ساخت و ساز به حساب می آیند. از این رو علاوه بر تغییر دکوراسیون در طول سال و نیاز به داشتن دکور و چیدمان متحرک جهت صرفه جویی در هزینه ها، به این علت که دفترهای کاری اغلب در حال جابجایی بودند و شغل بعدی که میخواست در آن محل شروع به فعالیت کند نیازهای همسانی با شغل قبلی از نظر تعداد پرسنل، تعداد اتاق مورد نیاز و جانمایی وسایل نداشت، پارتیشن ها می توانستند گزینه بسیار مناسبی باشند. دیوار ها که در ساختمان ها به کار می رود اگر بخواهیم جابه جا کنیم مستلزم هزینه،خرابی ،زمان می شود به همین دلیل در طراحی داخلی پارتیشن ها مورد توجه قرار گرفت و کم کم دیوارهای بی روح جای خود را به پارتیشن های قابل جابه جا شدن دادن و امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است و یکی از ابزارهای طراحی داخلی به شمار می رود.

مزایا و معایب پارتیشن

استفاده از پارتیشن می تواند احساس خفگی و فشردگی به کارکنان اداره بدهد که می تواند روحیه گروه را مختل کند. اگر قرار گرفتن پارتیشن با برنامه ریزی و طراحی مهندسی داخلی باشد می تواند مزایای استفاده از پارتیشن بندی را بدون اینکه دفتر خود را بیش از حد شلوغ کنید، داشته باشید. در نهایت، این که آیا شما تصمیم به نصب پارتیشن اداری در دفتر خود دارید یا خیر، به شما و طبیعت شرکت شما و انواع کارهایی که شرکت شما تولید می کند، بستگی دارد. همچنین به طور جایگزین می توانید اطمینان حاصل کنید که ترکیبی از این دو مورد را در دفتر خود استفاده کنید. کارکنان می توانند در صندلی ها در یک طرح باز و دفتر مدرن کار کنند، در حالی که اتاق های کنفرانس و اتاق های جلسه را می توان با روش های هیجان انگیز، مانند پارتیشن اداری شیشه ای یا دیوارهای منحنی، جدا کرد.تصمیم گیری در مورد گزینه ی بازسازی و طراحی دکوراسیون اداری مناسب برای محیط کار شما می تواند کمی چالش برانگیز باشد، که در این مورد مجموعه چوبا فرم می تواند به شما کمک کنند.مجموعه چوبا فرم در ارائه طراحی دکوراسیون اداری و خدمات طراحی دکوراسیون داخلی تخصص دارد. برای دریافت ایده هایی درباره چگونگی بهینه سازی فضای دکوراسیون اداری برای ایجاد بهترین محیط کاری حرفه ای، از جمله از طریق نصب پارتیشن اداری، امروز با تیم دوستانه و صمیمی ما تماس بگیرید.

نظر خود را بنویسید