توضیحات کلی در مورد پارتیشن آلومینیومی

توضیحات کلی در مورد پارتیشن آلومینیومی

این پارتیشن دوجداره مدرن که از انواع پارتیشن دوجداره است از جنس آلومینیوم می باشد که با رنگ پودری الکترواستاتیک... رنگهای آنادایز و آبکاری سفید،مشکی،دودی،طوسی،سبز،آبی و زرد قابلیت تولید دارد.که پانلها میتواند به صورت عمودی یا افقی تولید گردد. بنا به درخواست مشتری میتوان بین پارتیشن از پرده کرکره با قابلیت سایه روشن استفاده کرد. از مزیتهای این پارتیشن میتوان به تنوع رنگ این محصول در جهت متفاوت کردن فضا در دکوراسیون داخلی اداری نام برد پارتیشن آلومینیومی امروزه در سطح جهان از جمله اروپا و آمریکا و حتی کشورهای آسیایی بیشتر قابل استفاده است.

مزیت طراحی داخلی با پارتیشن آلومینیومی

طراحی یک مجموعه ایستگاه کاری مدولار و فضای کاری منحصر به فرد برای کارکنان با حفظ حریم خصوصی آنان با استفاده از پارتیشن دوجداره آلومینیومی می تواند ارزش آفرینی بالائی در هر محیط کاری داشته باشد. در طراحی چیدمان مبلمان اداری جهت بهینه سازی فضا می توان از یک سری پارتیشن آلومبنیومی با ارتفاع متنوع که از ۱۵۰ تا ۳۰۰ قابل اجرا میباشد در فضای اداری ضمن بهره بردن از حداکثر فضا و نفرات به ایجاد یک سری حریم خصوصی برای پرسنل با وظایف گوناگون کرد.

پارتیشن آلومینیومی و کاربرد آن در ادارات

این نوع پارتیشن اداری دارای یک ساختار از جنس آلومینیوم اختصاصی است از مزیت های این نوع پارتیشن می توان به نصب سریع , زیبایی ,قابل تعویض بودن قطعات خراب شده ,درگیر شدن فضای کمتر و قابل جا به جا شدن راحت اشاره کرد. همچنین این نوع پارتیشن با ترکیب ام دی اف ترکیب زیبایی به محیط می بخشد.نوع پروفیل آلومینیوم آنادایز شده است که رنگ بندی متفاوتی دارد رنگ نقره ای، مشکی، طوسی، سفید و برای محیط های اداری استفاده می شود همچنین صدا را تا ۷۰/۸۰ درصد کاهش می دهد و در پارتیشن آلومینیومی دوجداره از پرده کرکره برای زیبایی کار استفاده میشود میتوان در پارتیشن آلومینیومی از شیشه های سکورت و دوکوراتیو برای اینکه زیبایی بیشتری بده استفاده کرد.

مشخصات کلی پارتیشن آلومینیومی

مشخصات کلی پارتیشن: ضخامت کلی پارتیشن آلومینیومی ۱۰۰ میلیمتر است.تمام اتصالات پارتیشن های آلومینیومی بصورت مخفی و داخل کار است.امکان جداکردن پرکننده ها و فریم ها بدون نیاز به باز شدن کامل وجود دارد.قابلیت عبور کابل و سیم از داخل پارتیشن آلومینیومی دوجداره وجود دارد.ایجاد زوایای ۹۰ تا ۱۸۰ درجه بین دیواره های پارتیشن دوجداده امکان پذیر است.در پارتیشن آلومینیومی دوجداره قابلیت نصب کرکره با قابلیت سایه روشن امکان پذیر است در پارتیشن دوجداه آلومینیومی میشود برای زیبایی بهتر از mdf استفاده کرد و در پارتیشن آلومینیومی از رنگهای کوره ای آنادایز و آبکاری برای زیبایی بهتر در محیط اداری استفاده کرد.

نظر خود را بنویسید