همه اطلاعات پارتیشن دو جداره آلومینیومی

همه  اطلاعات پارتیشن دو جداره آلومینیومی

پارتیشن دو جداره ی آلومینیومی از زمان های قدیم رقیب سرخت پارتیشن تمام ام دی اف می باشد.

دلیل آنکه همه افراد پارتیشن تمام ام دی اف انتخاب می کنند قیمت مناسب تر از آن نسبت به پارتیشن آلومینیومی  می باشد ولی پارتیشن الومنیومی مزایای بسیاری نسبت به پارتیشن ام دی اف دارد که به آنها اشاره می کنیم.

مزیت های پارتیشن آلومنیومی جابه جایی و سرعت نصب و حمل راحتر و سریع تر عمر طولانی تر و تعمیر پذیر تر بودن نسبت به تمام پارتیشن ها حتی می توان ادعای مادام العمر بودن این نوع پارتیشن هم کرد.

قابلیت تغییر شکل دادن سریع آن و مطابقت دادن با محیط ایمنی بیشتر در محیط های مستعد حریق پایین پارتیشن قابلیت اجرا تا 2 متر ارتفاع ویا تا ارتفاع سقف دفتر شما را دارد.پارتیشن دو جداره ی آلومینیومی تا حد زیادی عایق صدا می باشد.با قرار دادن پشم سنگ ویا پشم شیشه درون جداره های آن تا حد زیادی صداهای محیط راکاهش داد.

از چهار نوع شیشه ی ساده،برفی،مات(سندبلاست)و راه مات برای این پارتیشن استفاده می شود.البته می توان به جای قاب شیشه از پانل ام دی اف نیز بهره برد.

  •        شیشه مات(سندبلاست)
  •        شیشه راه-مات
  •        شیشه برفی

درصورت استفاده از شیشه ی ساده،توصیه می شودبرای حفظ حریم شخصی از پرده کرکره استفاده شود تا درصورت لزوم بتوان محیط را خصوصی نمود.

رنگ پارتیشن دو جداره آلومینیومی

رنگ آنادایز نوعی از سیستم رنگ کاری میباشد که علاوه بر پایداری , شفافیت رنگ میتواند در صورت استفاده از آلیاژ های سخت در هنگام رنگ کاری باعث افزایش مقاومت خمشی و فشاری پروفیل ها شود .همچنین این را جزء برترین سیستم های رنگ کاری روز دنیا محسوب میشود و به هیج وجه ریزش رنگ ندارد . چون رنگ به خورد آلومینیوم رفته و با آن ترکیب میشود.

یراق آلات پارتیشن دوجداره آلومینیومی

در اغلب پارتیشن های دوجداره آلومینیومی با کیفیت از یراق آلات سوئیسی استفاده می شود این یراق آلات قیمت بالایی داشته و از کیفیت و دوام بسیار مطلوبی برخوردار می باشند به خصوص در پارتیشن های آلومینیومی پلاتینه که به صورت تمام شیشه ای اجرا می شوند استفاده از این یراق آلات بسیار توصیه می شوند.

نظر خود را بنویسید