مزایای پارتیشن اداری متحرک برای سازمانها

مزایای پارتیشن اداری متحرک برای سازمانها

پارتیشن اداری متحرک و قابل حمل جای خود را به فضاهای اداری قدیمی داده اند اما باز گروهی هستند که به دلایلی که فقط خودشان می دانند به تیغه های پیش ساخته وفادارند درست از که تیغه های گچی از لحاظ استحکام و مقرون به صرفه بودن جای گزین دیوارهای چوبی و گچی بودند ولی در زمان امروزه پارتیشن اداری متحرک جایگزین مناسبی می باشند مانند تلفن همراه که جایگزین مناسبی برای تلفن ثابت می باشد.

پارتیشن اداری متحرک شبیه تلفن همراه

جبهه گرفتن در برابر پارتیشن اداری متحرک درست شبیه مقاومت در برابر گوشی های هوشمند است ممکن است شما دلایل عجیب و غریبی برای مقاومت پیدا کنید ولی باید اذعان کرد که پارتیشن های اداری متحرک برای طراحان فضاهای تجاری که به دنبال کاهش هزینه و در عین حال ایجاد حال و هوای مدرن هستند یه راه حل نجات بخش بود. در زیر ۶ دلیل می اوریم که برتری پارتیشن اداری قابل حمل را در مقایسه با تیغه های کچی نشان میدهد.

سرعت و راه اندازی پارتیشن ها

برای ایجاد و یا تغییر دکور با استفاده از تیغه ها در بهترین حالت به یک هفته زمان نیاز خواهید داشت که این مدت می تواند تا یک ماه هم افزایش یابد در این مدت شما باید با گروه های مختلف ساخت و ساز در ارتباط باشید و همچنین محیط کاری آشفته را تحمل کنید در ایجاد دکور با استفاده از پارتیشن ها شما به یک روز زمان احتیاج خواهید داشت و برای تغییر مدل هم یک شب کافیست.

استفاده مجدد از پارتیشن اداری متحرک

تیغه های گچی بعد از اجرا در جای خود خواهند بود تا زمانی که با پتک و چکش برچیده شوند اما پارتیشن های متحرک درست مانند میزهای اداری قابل جابجا شدن هستند و برای تغییر  در آریش  و چیدمان آنها فقط به چند نیروی خدماتی احتیاج خواهید داشت.

سازگاری با محیط اطراف

شاید نیازمند جابجایی یکی از دیوارا باشید تا نور بیشتری به فضای دفتر نفوذ کند در اینصورت هم با پارتیشن های قابل حمل مشکلی نخواهید داشت کافیست تا یک شیشه مات را با یک شیشه شفاف عوض کنید همچنین در پارتیشن میتوانید از رنگ های متنوع برای انتقال رنگ سازمانی و برند خود همچنین زنده کردن محیط بهره ببرید. 

سازگار با محیط زیست

اکنون در سال 2018 هستیم و همگان به اهمیت حفاظت زیست محیطی واقف شده اند با توجه به این مساله خاطر نشان می کنیم که ۹۴ درصد پارتیشن اداری متحرک از مواد دور ریز تشکیل شده و خود پارتیشن ها هم در پایان عمر خود قابل بازیافت هستند در حالیکه تیغه های گچی فاجعه زیست محیطی محسوب میشوند و به مکان هایی برای تخلیه نخاله نیازمندند و همچنین از مواد طبیعی تولید میشوند که باید در طبیعت مجددا ساخته شوند.

از نظر مالی مقرون به صرفه هستند

هزینه های اولیه ی تیغه های گچی در مقایسه با پارتیشن کمتر خواهد بود اما چند سال آینده را تصور کنید مثلا اگر بخواهید آرایش و چیدمان محل کار خود را تغییر  دهید و یا مجبور به جا به جایی به مکان جدید باشید با استفاده از پارتیشن متحرک حمل قادر خواهید بود هر چند بار که میل دارید دیزاین دفتر خود را تغییر دهید همچنین میتوانید دیوارهای خود را با خود ببرید و در محل جدید با حداقل هزینه از آنها استفاده کنید.

زیبایی و دکوراسیون

بگذارید این را هم از قلم نیاندازیم که پارتیشن اداری متحرک نمای فوق العاده ای به دفتر شما می بخشند حال هوای مدرن ایجاد شده با استفاده از پارتیشن های هرگز در تیغه های گچی قابل دستیابی نخواهد بود در دنیای کنونی تصویری که از کمپانی خود میسازید نقش به سزایی در جذب و حفظ مشتریان و در کنار آن به خدمت گرفتن  نیروهای با ارزش تر خواهد داشت.

 

نظر خود را بنویسید