قیمت انواع پارتیشن

قیمت انواع پارتیشن

یکی از عوامل تاثیر گذار و مؤثر بر قیمت پارتیشن اداری، کیفیت محصول می باشد. کیفیت بالا و استحکام مناسب پارتیشن، به همان میزان قیمت بیشتری را نیز به آن اختصاص می دهد. برای محاسبه قیمت پارتیشن، باید طول فضای مورد استفاده برای پارتیشن بندی را ضرب در ارتفاع انتخابی نمود. پارتیشن های دوجداره به علت برخورداری از درب و استفاده از متریال آلومینیوم بکار رفته در دستگیره، لولا، قفل و درب، اختلاف قیمت بیشتری دارند. قیمت پارتیشن رابطه مستقیمی با مواد اولیه که در آن استفاده می شود دارد. در قیمت پارتیشن، حدود 80 درصد هزینه مربوط به ورق پر کننده، و 20 درصد مربوط به پروفیل یا قاب دور ورق است.

برای مشخص شدن قیمت پارتیشن از فرمول زیر استفاده می کنیم.

قیمت ورق پرکننده + قیمت وزنی پروفیل + 30% مبلغ بدست آمده

مهمترین مورد تاثیر گذار بر قیمت پارتیشن های اداری، نواسانات بازار مواد اولیه است؛ اما تک جداره بودن یا دوجداره بودن هم تاثیر عمده ای در قیمت تمام شده پارتیشن دارد.

 

قیمت پارتیشن

قیمت پارتیشن شیشه ای آلومینیومی استایل

قیمت پارتیشن های شیشه ای آلومینیوم نسبت به کیفیت پروفیل، سیستم نصب و تولید و کیفیت شیشه های مصرفی متفاوت است. پروفیل های چوبا فرم به سبب کیفیت مرغوب و شیوه های تولید و نصب دقیق، دارای زیبایی خاصی میباشند. البته قیمت این دیوایدرها بر حسب متر مربع محاسبه میشود. در حالت پایه قیمت هر متر مربع ۳۳۵ هزارتومان میباشد آپشن هایی مانند دو جداره بودن شیشه ها و موارد دیگر روی قیمت تاثیر خواهد داشت.

قیمت پارتیشن تک جداره آلومینیومی

قیمت پارتیشن تک جداره آلومینیومی از 80 هزار تومان شروع می شود و الباقی به جنس و اینکه چه کیفیتی در آنها کار می شود، بستگی دارد. به این نکته توجه داشته باشید که خرید پارتیشن باید از شرکت های معتبر انجام شود در غیر اینصورت ممکن است قیمت های خیلی بالایی به شما پیشنهاد بدهند.

قیمت پارتیشن دو جداره

قیمت پارتیشن دوجداره معادل دوبرابر قیمت پارتیشن تک جداره میباشد. البته در مورد پارتیشن دو جداره ام دی اف، باید گفت: با توجه به اینکه پارتیشن تک جداره ام دی اف قیمتی بالاتر از نرمال دارد، این مقدار دو برابر نیست و حتی کمتر است در واقع حدوداً باید 1.4 برابر پارتیشن تک جداره ام دی اف را لحاظ شود.

قیمت  پارتیشن اداری

پارتیشن اداری دوجداره به علت ویژگی عایق صوتی و حرارتی بودن، به نسبت مدل های تک جداره از قیمت بالاتری بهره می برد. پارتیشن دوجداره در ساختار خود از پرده و شیشه قدی نیز برخوردار می باشد. در این مدل پارتیشن علاوه بر قیمت نهایی محصول، سایر هزینه های جانبی مانند هزینه های لولا و قفل نیز به صورت جداگانه در نظر گرفته می شود. همچنین هزینه نصب و پیاده سازی پارتیشن اداری را هم به صورت مجزا مورد محاسبه قرار می دهند. قیمت پارتیشن اداری اگرچه ممکن است از لحاظ قیمتی کمی گران باشد، اما در مقایسه با هزینه های گزاف دیوار کشی و عملیات بنایی، دارای صرفه اقتصادی قابل توجهی است.

نظر خود را بنویسید