خصوصیات پارتیشن ام دی اف

خصوصیات پارتیشن ام دی اف

اگر جنس پارتیشن ام دی اف را با دیگر انواع پارتیشن مقایسه کنیم متوجه می شویم

  •       پارتیشن ام دی اف سطوحی صاف و حالتی صیقلی و روکشهای زیبایی دارد
  •       پارتیشن ام دی اف وزن نسبت به تمام پارتیشن کم است
  •       استحکام بالایی دارد
  •       عمر پارتیشن های ام دی اف زیاد می باشد

مقاومت آن در برابر گرما

 از آنجا که چوب معمولی در برابر آتش و گرما مقاوت خوبی ندارد زود چین می خورد و کج و معوج می شود به راحتی لک بر می‌دارد ، در مقابل حشرات و قارچ مقاومت کمی دارد یا حتی به راحتی خراشیده می شود و بسیار سنگین هم است از پارتیشن تک جداره ام دی اف یا پارتیشن دو جداره ی ام دی اف می توان به عنوان جایگزینِ چوب استفاده کرد که معایب چوب را ندارد .

 زیرا که اولا پارتیشن اداری دوجداره ام دی اف یا پارتیشن اداری تک جداره ام دی اف سبک تر از چوب است و در ثانی در زمان ساخت پارتیشن اداری ام دی اف برای محافظت در برابر رطوبت دور پارتیشن های ام دی اف به صورت کامل با نوار پی وی سی عایق می شود. بنابراین حُسن پارتیشن  اداری ام دی اف در این است که میزان مقاوت آن در برابر شرایط تغییرات محیطی مانند آب ، آتش ، سرما ، قارچ و حشرات ، رطوبت و غیره بالاست به همین دلیل در پارتیشن بندی اداری ، گزینه خوبی در اداره یا شرکت شما محسوب می‌شود .

انعطاف پذیری پارتیشن ام دی اف

خصوصیت جالب پارتیشن ام دی اف حالت تغییر پذیر و انعطاف پذیری آن است به طوری که شما هر موقع که از حالت آن خسته شدید می توانید تغییر وضعیت بدهید همچنین باید بدانید که با در نظر گرفتن شرایط و میزان نور محیطی می توانید از شیشه های مات و یا ساده در پارتیشن بندی خانگی یا پارتیشن بندی ادارای ام دی اف استفاده نمایید.

تنوع رنگ و طرح

پارتیشن اداری یا پارتیشن خانگی ام دی اف در دو نوع تک جداره و دو جداره مورد استفاده است مزیت دیگر پارتیشن ام دی اف نسبت به سایر پارتیشن ها این است که تنوع رنگ و طرح در پارتیشن اداری یا پارتیشن خانگی ام دی اف بسیار زیاد است شما می‌توانید رنگ و طرح این پارتیشن را با دکوراسیون خانه اداره یا شرکت خود اعم از مبل، جاکفشی، کمد دیواری و غیره هماهنگ نمایید . پارتیشن ام دی اف، به غیر از تنوع بسیار رنگ، در ارتفاع نیز حالت های مختلفی دارد بنابراین می‌توانید با توجه به نیاز شخصی در اداره یا منزل، از پارتیشن اداری یا پارتیشن خانگی ام دی اف به شکل کوتاه بلند و بسیار بلند تا سقف محل استفاده نمایید .

کیفیت بالای پارتیشن ام دی اف

از دیگر خوبی های پارتیشن های ام دی اف این است که بسیاری از مراحل ساخت و تولید پارتیشن تک جداره یا پارتیشن دوجداره‌ ام دی اف از قبل با دقت بسیار و کیفیت بالا طراحی شده و مراحل ساخت آن در کارخانه انجام می‌شود، بنابراین به میزان قابل توجهی در زمان شما صرفه جویی شده و سرعت و تمیز بودن در نصب پارتیشن های اداری یا خانگی ام دی اف بسیار بالا می‌رود .

مقاومت بالای آن در برابر صدا

از جمله خصوصیات دیگر پارتیشن خانگی یا اداری ام دی اف، مقاوت بسیار خوب در برابر آلودگی صوتی یا صدا است . این پارتیشن علاوه بر زیبایی و حالت شیک و مدرنی که دارد بسیار مقرون به صرفه نیز به نظر می‌رسد توجه داشته باشید که نوع متریال ام دی اف دقت در طراحی ، ترکیب رنگ ها، دقت در اندازه گیری ، محاسبات و ابعاد، نحوه ی اتصالات و کنترل دقیق بر کیفیت نهایی کار ، در پارتیشن بندی اداری یا پارتیشن بندی خانگی ام دی اف بسیار حساس و مهم است بنابراین برای اجرای پارتیشن اداری یا خانگی ام دی اف نیازمند طراحان حرفه ای خواهید بود.

 

نظر خود را بنویسید