16 ایده زیبا و عملی برای پارتیشن چوبی

16 ایده زیبا و عملی برای پارتیشن  چوبی

پارتیشن چوبی یکی از انواع دکوراسیون های داخلی محسوب می شوند هنگامی که شما می خواهید از یک پارتیشن برای جدا کردن فضا استفاده کنید و نمی خواهید بیش از حد هزینه کنید چوب کامپوزیت جایگزین و مقرون به صرفه است که با آن کار کنید می توانید آن را برای طیف از طرح ها برای اضافه کردن پیچیدگی به یک خانه اضافه می کنید.با اضافه کردن روکش یا پوشش می توانید طرح و رنگ یک اتاق را به کلی تغییر دهید ما در چوبا فرم 13 ایده طراحی ارائه می دهیم که شما با پارتیشن چوبی اشنا شوید.

 پارتیشن چوبی ساده و کاربردی

در یک اتاق نشیمن کوچک پارتیشن چوبی با خطوط مستقیم و قفسه های باز مانند عکس نه تنها هدف جدا سازی منطقه از اتاق ناهار خوری است بلکه نمایشگاهی برای کتاب ها و لوازم جانبی نیز ارائه می دهد.

 پارتیشن چوبی ساده و کاربردی

سرگرم کننده با مستطیل

 ایده دیگری برای پارتیشن اتاق نشیمن این یک ترکیب از مستطیل های عمودی و افقی و مربع است که می تواند برای نمایش لوازم جانبی برای اضافه کردن سبک به اتاق استفاده شود چراغهای روشنایی ثابت در فریم لوازم جانبی را درخشش می دهد.

 

دیوار پارتیشن

یک پارتیشن زنده

پارتیشن های چوبی با یک ایده ساخته شده برای کاشت های کوچک و یک سیستم آبرسانی می تواند برای ایجاد یک دیوار سبز زرق و برق دار که دو ناحیه از هم جدا می کند و فضای اطراف همانند پارک سرسبز می کند.

دیوار زنده

شکل های شاداب

این اتاق نشیمن مدرن دارای دو پارتیشن است یکی با لبه های منحنی که به عنوان یک قفسه برای نمایش آثار هنری دو برابر می شود در حالی که قسمت دیگری از پارتیشن هایی مانند صفحه نمایش است که حریم خصوصی در منطقه ناهار خوری را فراهم می کند.

شکل های شاداب

سفید برای روشنایی

پوشش پارتیشن چوبی با رنگ سفید و با استفاده از قفسه های باز بزرگ کمک می کند تا نور طبیعی را در منطقه بهینه سازی کنید در این تصویر پارتیشن قفسه بندی سفید فضای بین ورودی و اتاق نشیمن را تقسیم می کند لوازم جانبی رنگارنگ به زیبایی آن اضافه می کنند.

یک عنصر دنج

در طراحی فضا سازی همیشه نمی توان یک مبل را در کنار دیوار گذاشت با استفاده از یک پارتیشن مانند قطعه های چوب است یک ایده عالی است زیرا باعث می شود با استفاده از نور طبیعی اتاق روشن شود.

یک عنصر دنج

فیلتر کردن نور

پارتیشن چوبی لاتین به خوبی در یک اتاق دارای نور خورشید بسار جذاب می شود صفحه نمایش به فیلتر کردن نور و کنترل تابش خیره کمک می کند در این عکس شما میبینید که چقدر زیبا نور اتاق را پراکنده می کند این پارتیشن ها اصولا با دستگاه های لیزر ساخته می شوند و شرکت روتک یکی از عرضه کنندگان بزرگ این دستگاه ها می باشند که می توانید برای مشاهده بیشتر نمونه کارهای پارتیشن ها و دانلود رایگان طرح های پارتیشن به سایت ایشان مراجعه کنید.

پانل هنری

گاهی اوقات پارتیشن چوبی مانند این یکی با الگوهای لیزری که به زیبایی برش داده شده اند به زیباشناسی اتاق اضافه میشود و باعث می شود دو فضا کاملا از هم جدا شوند.

پانل هنری

ورودی گرم

این پارتیشن چوبی در ورودی اتاق نشیمن ساخته شده است و این پارتیشن چندین دلیل دارد از جمله یک صفحه نمایش لمسی در یک طرف که پله ها را از دید مستقیم پنهان می کند نوارهای عمودی چوب در مرکز اطمینان حاصل می کنند که نور طبیعی که از باغ خارج می شود مسدود نمی شود این قفسه نمایش برای لوازم جانبی است و از هر دو طرف باز است که به راحتی می توانید از داخل و خارج دسترسی داشته باشید.

ورودی گرم

طاقچه دل انگیز در پارتیشن چوبی

نسخه دیگری از پارتیشن قفسه این طرح زیبا متناوب بین سایه ها و نقوش تزئینی که با لیزر برش داده شده است که باعث افزایش احساس باز فضا می شود.

حکاکی فریبنده

این پارتیشن چوبی زیبا که به وسیله برش لیزری پشتیبانی از مبل را فراهم کرده است بلکه از اتاق نشین مند و پذیرایی جدا کرده است که طراحی زرق و برق دار نگاهی مجلل به اتاق نشیمن به ارمغان می آورد.

ورودی نفیس

این پارتیشن چوبی مناسب هتل های لوکس است به دلیل اینکه ورودی ها را باشکوه جلوه می دهد.

حریم خصوصی در اتاق خواب

اتاق های خواب فضاهای خصوصی هستند که باید یک حائل همیشه برای آنها در نظر گرفت این پارتیشن باریک باعث می شود دید مستقیم از تخت گرفته شود

دیوار بالکن

در مجتمع آپارتمانی که بالکن ها مجاور به همسایگان راه دارد ساخت یک پارتیشن چوبی باعث می شود که حریم خصوصی حفظ شود و گل کاری داخل آن فضا را دلنشین می کند.

ماسعی کردیم در این مقاله شما را با انواع پارتیشن های چوبی آشنا کنیم امیدواریم مفید واقع شود.

 نظر خود را بنویسید