انواع مختلف پارتیشن اداری و مزایای آن

انواع مختلف پارتیشن اداری و مزایای آن

مشخصات پارتیشن اداری

پارتیشن اداری چوبا فرم با طرح نوین سازه کیفیت بالا و مشخصات فنی خاص در طراحی و تولید به صورت فریم های مجزا و نصب آسان تحویل جدیدی در طراحی و تولید سیستم های پارتیشن اداری ایجاد کرده است .

سیستم پارتیشن اداری چوبا فرم در نوع خود به عنوان اولین سیستم دیوارسازی سبک است که اجزا آن را فریم های پیش ساخته تشکیل می دهند.

تمام قطعات پارتیشن ها به صورت فریم های آماده در کارخانه تولید و مونتاژ می گردد، بنابراین ضریب کنترل کیفی و نظارت در محل تولید افزایش یافته و سپس به صورت بسته بندی به محل پروژه حمل می گردد به طوری که هیچ گونه نیاز به برش کاری، سوراخ کاری و مونتاژ در محل پروژه نمی باشد.

همان طور که می دانیم پارتیشن اداری برای جداسازی موقت و پارتیشن بندی در فضاهای اداری هستند در محیط های اداری، قسمت هایی که فعالیت مشخصی در آن انجام می گیرد با نصب پارتیشن از یکدیگر جدا می شوند.

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن تک جداره

پارتيشن تک جداره شش ميل

پارتیشن های تک جداره از MDF 16 میلیمتر

پارتیشن اداری دو جداره

پارتیشن شیشه ای

فواید به کار گیری پارتیشن های شیشه ای

پاتیشن اداری شیشه ای روشنی محیط کار را تضمین کرده و فضایی خوب برای انجام فعالیت ها فراهم می آورد. ازمزایای دیگر استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای این است که این شیشه ها ضد حریق بوده و امنیت شما را تضمین می نماید بهره گیری از این پارتیشن ها با حفظ مصرف انرژی بسیار مفید و مقرون به صرفه است این گونه جدا کننده ها بسیار کاربردی بوده و دارای شیوه نصبی ساده بوده و به ندرت نیاز به تغییرات ساختاری پیدا می کند. پارتیشن های شیشه ای به منطور افزایش امنیت حریم شخصی کارمندان و همینطور کاهش صداهای آزار دهنده از شیشه های رنگی و یا کدر ساخته میشوند این ابزار کارآمد توسط مدیران برای جدا سازی دپارتمان های یک مجموعه نیز به کار برده می شود.

این کار برای شرکت های بزرگ و دارای مراجعه کننده بسیار حایز اهمیت است زیباسازی محیط کار و حس حضور در یک سازمان از جمله دیگر آثار استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای است پارتیشن اداری همچنین برای ایجاد فضایی جهت نگهداری لوازم مورد نیاز یک شرکت می تواند گزینه مناسبی باشد اصلی ترین علت کاربردی بود پارتیشن ها سهولت در جا به جایی آن ها در یک محیط است.

 

نظر خود را بنویسید