خواندنی ها

پارتیشن شیشه ای

با استفاده از پارتیشن شیشه ای کلاسیک می توان محیطی زیبا با نور کافی ایجاد نمود. هنگامی که به دنبال طراحی فضای اداری خود هستید، پارتیشن شیشه ای می تواند گزینه خوبی برای شما هم از لحاظ صوتی هم از لحاظ کاربرد باشد، ضخامت کم پارتیشن شیشه ای نسبت به پارتیشن های دیگر و اجرای آن در ارتفاع استاندارد و یا با ارتفاع کم، ایجاد طراحی روی شیشه از قبیل، سندبلاس، ساتینا، برچسب، و ایجاد لوگوی شرکت با نصب سریع می تواند به شما وکارکنانتان محیطی آرام را هدیه کند . پارتیشن شیشه ای رنگی یکی دیگر از پارتیشن های شیشه ای اداری است که برای جدا نمودن فضاهای مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد بسیاری در ادارات دارد. شیشه های این نوع پارتیشن سکوریت شده و در رنگهای متنوع تولید می شوند.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای فریم‌دار یکی از انواع مدل‌های این نوع پارتیشن، احتمالا چیزی است که این روزها در خیلی از فضاهای اداری و کاری دیده‌اید. در این مورد برای نگه‌داری شیشه از فریم‌های مختلف با متریال متفاوت مانند آلومینیوم، پروفیل آهنی، استیل و... استفاده می‌شود که به وضوح می‌توان این قاب‌بندی را در اطراف شیشه‌ها مشاهده کرد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای فریم لس روش نوین و جذابی برای تقسیم بندی فضای داخلی واحدهای اداری دنیایی از ایده و طراحی وجود داردکه می تواند محیط را دلپذیر و جداب نماید

پارتیشن تک جداره MDF

پارتیشن تک جداره MDF معمولا پارتیشن تک جداره mdf از لحاظ قیمتی مقرون به صرفه بوده و به علت نوسانات قیمت بازار مشتریان این گزینه رو برای خرید انتخاب میکنن از لحاظ استحکام محکم بوده و کاملا مدلار می باشد و قابلیت جابه جایی راه هم دارد

پارتیشن شیشه ای مدل ایتالیایی

پارتیشن شیشه ای مدل ایتالیایی از ساختار آلومینیوم اختصاصی ۵ سانت و چهار چوب درب آلومینیومی به ضخامت ۷ سانت و شیشه های ۱۰ میل سکوریت سوپر کلیر که زیبایی خاصی به این نو پارتیشن میده

معرفی پارتیشن های دو جداره آلومینیومی

این تنها سیستمی است که امکان نصب صفحات شیشه ای را به صورت افقی در مکان هایی که ورودی آن بسیار کوچک است برای قرار دادن پانل های بزرگ شیشه ای دارد.

پارتیشن بندی یک دیوار قطبی چیست؟

پارتیشن بندی قطبی دفتر

پارتیشن بندی دفتر سری قطبی چوبا فرم این اجازه را می دهد تا نور در محیط کار طغیان کند تا جو فضایی ایجاد کند ، اما به طور موثری مناطق اداری محافظت شده ای را ایجاد می کند که در آن غلظت و خلاقیت ممکن است شکوفا شود فرم مینیمالیستی قطبی در هر دو خط مستقیم ، خطوط و یا براق کننده ترین منحنی ها موجود است ظرافت و تجمل را در انواع مختلف محیط اطراف نشان می دهد. یکی از جدیدترین محصولاتی است که به بخش های قطبی پارتیشن های شیشه ای اضافه شده است خشک و بدون پیازهای مولیون ساخته می شود تا سبکی بدون درز داشته باشد این سیستم برای دستیابی به 30 دقیقه محافظت در برابر آتش و عایق و یکپارچگی آزمایش شده است گزینه ای از گزینه های درب شیشه ای ، در یک قاب آلومینیومی ، از چوب در یک قاب چوبی وجود دارد.

این سیستم طیف گسترده ای از عناصر طراحی را در اختیار شما قرار می دهد فضای خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

چرا بخش های شیشه ای را برای دفتر خود انتخاب کنید؟

اگر شما نیاز به ایجاد مناطق جداگانه در یک فضای کاری دارید با این وجود می خواهید کارکنان احساس ارتباط کنند بنابراین پارتیشن بندی لعاب بهترین راه حل است فقط با داشتن مقدار مناسب حریم شخصی برای دفاتر انفرادی ، اتاق های کنفرانس و سایر فضاهای کوچکتر ، پارتیشن های شیشه ای به معنای این است که افراد احساس نمی کنند که نمی توانند فعالیت و شلوغی دیگران را در محیط مشاهده کنند تیم اجرایی چوبا فرم تمامی این امکانات را برای شما فراهم میکند.

 

 

پارتیشن های شیشه ای بدون قاب (Frameless)

پارتیشن شیشه ای Frameless یک راه حل مقرون به صرفه است که در آن ترکیبی از سخت افزار و شیشه با کیفیت بالا که به خطوط تمیز و شفافیت بصری منجر می شود.

مزایای پارتیشن دوجداره نسبت به پارتیشن تک جداره

در این مقاله از مزایا و معایب پارتیشن دوجداره و تک جداره می گوییم. قیمت پارتیشن دوجداره را نسبت به قیمت پارتیشن تک جداره مقایسه میکنیم و مزایای پارتیشن دوجدار نسبت به پارتیشن تک جداره را نام میبریم.

پارتیشن بندی اداری مهمترین نکته در طراحی شرکت

پارتیشن بندی اداری یکی از مهمترین نکات طراحی دکوراسیون اداری می باشد که در این مقاله تمام مزایا و هزینه طراحی آن به طور کامل توضیح داده ایم سعی داریم تمام جوانب آن را توضیح دهیم.