کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک در انواع مختلف کابینت های موجود، یکی از پرطرفدارترین نوع کابینت می باشد. کابینت های کلاسیک عمدتا از جنس چوب می باشند و درب های آن برجسته و روی آن حکاکی شده است.

 

کابینت کلاسیک در انواع مختلف کابینت های موجود، یکی از پرطرفدارترین نوع کابینت می باشد. کابینت های کلاسیک عمدتا از جنس چوب می باشند و درب های آن برجسته و روی آن حکاکی شده است. این نوع کابینت نمایی سلطنتی دارد و روی دستگیره های فلزی آن نقش و نگاری شده است.

این نوع کابینت به شما اجازه می دهد که از فضای مورد نظر بیشترین استفاده را ببرید . مهمترین دلیل این است که عمق و ارتفاع متنوع این نوع کابینت می باشد.

شرکت چوبا فرم تولیدکننده انواع مدل کابینت آشپزخانه کلاسیک ، کابینت آشپزخانه مدرن نصب یراق آلات درجه یک یکی از شرکت های قابل اعتماد در این حوزه است. محصولات پس از تولید، توسط نصاب های حرفه ای این شرکت در محل سکونت شما نصب و تحویل می گردد.

نکاتی در مورد کابینت آشپزخانه کلاسیک

در کابینتهای کلاسیک از رنگهای خانواده سفید و قهوه ای (رنگ چوب) استفاده می شود.

استفاده از هودهای مخفی در طرحهای کلاسیک که باعث زیباتر شدن این نوع کابینت می شود.

در این نوع کابینت از گازهای بزرگی در طراحی آن استفاده می شود.

یکی از نکاتی که به زیبای این نوع کابینت ها ی کلاسیک اضافه می کند، طراحی سقفهای شلوغ با الوارهای چوبی و ظروف آویز در این نوع طرح می باشد.

استفاده از ویترین های بزرگ شیشه ای در طراحی این نوع کابینت ها می باشد.

در گذشته و در آشپزخانه هاي قديمي ايراني گنجه هايي وجود داشت که محل نگهداري ظروف و آذوقه بودند ,نماي سنتي گنجه هاي آن زمان هم کارکرد مورد استفاده خود را داشتند و هم سبکي از نماي ايراني , که با گذشت زمان اين گنجه ها جاي خود را به کابينتهاي کلاسيک ( سنتي ) دادند. کابينتهايي از جنس چوب که زيبايي چشم گيري داشتند و جنس چوب اين کابينتها , گرمابخش محفل آشپزخانه ها شده بودند.

ست کابينت کلاسيک , کابينت هايي ابزار خورده با دستگيرهايي نقش و نگاردار , داراي حجم زياد را تداعي مي کند.

کابينتهايي که چهارچوب ساختاري آنها قابل روئت است و درهاي آنها معمولا طرحي برجسته دارند و حس زيبايي و شايد هم سلطنتي خاصي را به آشپزخانه ها مي بخشند. بارزترين مشخصه کابينت کلاسيک خلق فضاي صميمي و نوستالژيک آشپزخانه است به اين صورت که نهايتا آشپزخانه اي تمام چوب را براي شما تداعي ميکند.

درب ها و تاج هاي ابزار خورده ي متنوع , سرستون هاي منبت کاري شده و يک نماي تاريخي , مشخصه ي اصلي کابينت هاي کلاسيک است که همچنان پرطرف دار است.

و در مقابل کابينت هاي کلاسيک , کابينت هاي مدرن ( امروزي ) به بازار آمدند , که درست بر خلاف کابينت هاي کلاسيک , با ارتفاعي کم و کاملا کم عرض تر و با درب هايي ساده و تخت ، سبک و شکلي کاملا صنعتي و مدرن را به آشپزخانه ها ميدهند.

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

نظر خودتان را بنویسد