کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک در انواع مختلف کابینت های موجود، یکی از پرطرفدارترین نوع کابینت می باشد. کابینت های کلاسیک عمدتا از جنس چوب می باشند و درب های آن برجسته و روی آن حکاکی شده است.

 

کابینت کلاسیک در انواع مختلف کابینت های موجود، یکی از پرطرفدارترین نوع کابینت می باشد کابینت های کلاسیک عمدتا از جنس چوب می باشند و درب های آن برجسته و روی آن حکاکی شده است این نوع کابینت نمایی سلطنتی دارد و روی دستگیره های فلزی آن نقش و نگاری شده است.

این نوع کابینت به شما اجازه می دهد که از فضای مورد نظر بیشترین استفاده را ببرید مهمترین دلیل این است که عمق و ارتفاع متنوع این نوع کابینت می باشد.

شرکت چوبا فرم تولیدکننده انواع مدل کابینت آشپزخانه کلاسیک ، کابینت آشپزخانه مدرن نصب یراق آلات درجه یک یکی از شرکت های قابل اعتماد در این حوزه است محصولات پس از تولید، توسط نصاب های حرفه ای این شرکت در محل سکونت شما نصب و تحویل می گردد.

نکاتی در مورد کابینت آشپزخانه کلاسیک

در کابینتهای کلاسیک از رنگهای خانواده سفید و قهوه ای (رنگ چوب) استفاده می شود.

استفاده از هودهای مخفی در طرحهای کلاسیک که باعث زیباتر شدن این نوع کابینت می شود.

در این نوع کابینت از گازهای بزرگی در طراحی آن استفاده می شود.

یکی از نکاتی که به زیبای این نوع کابینت ها ی کلاسیک اضافه می کند، طراحی سقفهای شلوغ با الوارهای چوبی و ظروف آویز در این نوع طرح می باشد.

استفاده از ویترین های بزرگ شیشه ای در طراحی این نوع کابینت ها می باشد.

در گذشته و در آشپزخانه های قديمی ايرانی گنجه هايی وجود داشت که محل نگهداری ظروف و آذوقه بودند ,نمای سنتی گنجه های آن زمان هم کارکرد مورد استفاده خود را داشتند و هم سبکی از نمای ايرانی , که با گذشت زمان اين گنجه ها جای خود را به کابينتهای کلاسيک ( سنتی ) دادند. کابينتهایی از جنس چوب که زيبايی چشم گيری داشتند و جنس چوب اين کابينتها , گرمابخش محفل آشپزخانه ها شده بودند.

ست کابينت کلاسيک , کابينت هايی ابزار خورده با دستگيرهايی نقش و نگاردار , دارای حجم زياد را تداعی می کند.

کابينتهايی که چهارچوب ساختاری آنها قابل روئیت است و درهای آنها معمولا طرحی برجسته دارند و حس زيبايی و شايد هم سلطنتی خاصي را به آشپزخانه ها مي بخشند. بارزترين مشخصه کابينت کلاسيک خلق فضای صميمی و نوستالژيک آشپزخانه است به اين صورت که نهايتا آشپزخانه ای تمام چوب را برای شما تداعی ميکند.

درب ها و تاج های ابزار خورده ی متنوع , سرستون های منبت کاری شده و يک نمای تاريخی , مشخصه اصلي کابينت های کلاسيک است که همچنان پرطرف دار است.

و در مقابل کابينت های کلاسيک , کابينت های مدرن ( امروزی ) به بازار آمدند , که درست بر خلاف کابينت های کلاسيک , با ارتفاعی کم و کاملا کم عرض تر و با درب هايی ساده و تخت ، سبک و شکلی کاملا صنعتی و مدرن را به آشپزخانه ها ميدهند.

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

نظر خودتان را بنویسد