پارتیشن ها

پارتیشن های چوبا فرم با نگرشی مدرن نسبت به طراحی , دکوراسیون و جانمایی در اجرای انواع پارتیشن همواره سعی بر این داشته که هرگز خود را محدود به ساختارهای کلیشه ای نکند . با ابداع انواع روشهای پنل بندی و استفاده از پنل های مدرن در تولید انواع پارتیشن ثابت کرده ایم که می توانیم راه به بازارهای جهانی پیدا کنیم . پارتیشن های تولیدی این گروه به سه دسته تقسیم می شوند : دو جداره ،  تک جداره ،  شیشه ای ،  آلومینیومی ، پارتیشن اداری

 

انواع پارتیشن اداری

 

پارتیشن ها جایگزین دیوار های بی روح

پارتیشن از زمان های قدیم به عنوان جداسازی فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد .امروزه بیشتر  در شرکت ها برای استفاده بهینه از فضاهای داخل مجموعه از آنها به عنوان جدا کننده استفاده می کنند. موارد کاربرد های دیگر هم دارد مانند پنهان کردن ستون ها در داخل دفتر کار  ویا دیده نشدن قناسی دیوار که با استفاده از این قسمت بندی تمام  عیوب پوشیده می شود.

تنوع و نوع پارتیشن اداری

امروزه انواع متنوع و متعددي از پارتيشن در بازار موجود است كه مانند ديوار، نقش جدا كننده را در فضا ايفا مي‌كند و از طرفي به‌علت تنوع در فرم، اندازه، نوع كاربري، متريال، رنگ، بافت و ….. براي ايجاد آنها در فضا، پلان فضاي مذكور را ترسيم كنيد، مقياس را در اندازه و محل قرارگيري پارتيشن مدنظر قرار دهيد؛ پس از بررسي سيركولاسيون (محدوده تردد و رفت و آمد) در پلان و تطبيق اندازه پارتيشن با متراژ فضا و تصميماتي درباره رنگ و فرم آن، مي‌توانيد آنها را در فضا اجرا كنيد.

 

تنوع و نوع پارتیشن اداری

مزایای استفاده از پارتیشن در دفتر کار

تحقیقات نشان می دهد که تامین حریم خصوصی برای کارمندان می تواند به افزایش کارایی آنها کمک کند.  

شما با یک پارتیشن بندی مناسب می توانید به راحتی حریم خصوصی کارمندان تان را تامین کنید. این مسئله قطعا بر روی بهره وری کارمندان تان مثمره ثمر خواهد بود. البته باید دقت داشت در بعضی از کار ها مثل روزنامه نگاری و دفاتر تحریریه این حریم خصوصی امری بدون استفاده است.در مورد کار هایی چون روزنامه نگاری تعامل باید تا جایی که می تواند زیاد باشد،

بنابر این قسمت بندی باید به سمت یک محیط تعاملی برود. با یک قسمت بندی مناسب می توانید کارمندان تان را دسته دسته کنید. با این کار، کار مند ها بیشتر با یکدیگر تعامل خواهند داشت  و از طرفی بیهوده سایر بخش ها را درگیر نخواهند کرد. این نوع قسمت بندی قطعا شفافیت کاری را بالا تر می برد شما به عنوان مدیر مجموعه بهتر می توانید بر بخش ها نظارت داشته باشید و وقت شما در مراجعه به بخش ها تلف نمی شود.

نکته مهمی که از مزایای این محصول  محسوب می شود نصب آسان آن بدون اتلاف وقت است بدون هیچ خرابی و بازسازی انجام می شود. آنها به دلیل سبک بودن آن به راحتی جابه جا می شود و شما می توانید دفتر کار خود را بزرگ و کوچک کنید.

 

پارتیشن دوجداره اداری

کاربرد پارتیشن ادارای و مزایای آن در چیست؟

  • تفکیک کردن فضای ورودی از سایر فضاها توسط پارتیشن ها
  • تفکیک فضای سالن ها و بدل نمودن آن به اتاقک های شیشه ای
  • مخفی کردن فضای قناس اتاق ، ستون ها و یا دیوارهای کج.

آنها در انواع مختلفی تولید و عرضه می شوند انواع پارتیشن اداری شامل شیشه ای ، ام دی اف ، شیشه سکوریت ف بلوک شیشه ای ، متحرک ، ریلی و … می باشد.

پارتیشن شیشه ای یکی از اقلام مهم در دکوراسیون محیط اداری است. که محیط را برای کارمندان و بازدیدکنندگان بسیار جداب تر می کند و صرفه اقتصادی زیادی دارد.ما در این مقاله مزایای پارتیشن شیشه ای را به طور واضح توضیح داده ایم.

قیمت پارتیشن اداری ام دی اف مناسب تر است. همچنین ساخت انواع پارتیشن تک جداره و دوجداره بسیار آسان و راحت است.

بعضی از آنها که روی زمین قرار میگیرند معمولا به طور ثابت نصب می شوند. این نوع از پارتیشن ها معمولا دو طرفه طراحی می شوند و می توانند برای هر دو قسمت در فضا جنبه ی دکوراتیو نیز داشته باشند.

 

پارتیشن شیشه ای

چه نکاتی را قبل از انتخاب پارتیشن باید در نظر بگیرید

استفاده از سیستم های پارتیشن اداری تک جداره و دو جداره یک روش انعطاف پذیر برای استفاده بهینه از فضای اداری شما هستند. این سیستم به شما این امکان را می دهد که یک روز فضای شرکت خود را بزرگ و باز کنید و روز دیگر آن را به فضاهای کوچک و بسته تر تبدیل کنید و این کار همچنین وقتی از شما نیز نخواهند گرفت چراکه باز و بسته کردن آنها تنها چند ثانیه طول می کشد. فضاهای بزرگتر می توانند برای برگزاری جلسات مورد استفاده قرار گیرند، در بیمارستان می توان با استفاده از آنها فضایی برای استراحت پرستاران ایجاد کرد، در هتل می توان اتاق های بزرگ را به دو بخش تبدیل کرد.

قیمت پارتیشن اداری چگونه محاسبه می شود

قیمت پارتیشن اداری بستگی به مواد و نوع آن دارد که هر کدام از قیمت های مختلفی برخوردار هستند. ما در شرکت چوبا فرم کیفیت را جایگیزین قیمت ارزان نمی کنیم همیشه تلاش بر آن داشته ایم که قیمت مناسب همراه با کیفیت بالا به مشتریان هدیه دهیم. افتخار ما این است که با شرکت های بزرگ و دولتی کار کرده ایم و در طراحی و قیمت گذاری پارتیشن حرف اول را می زنیم ما در این مقاله که جداگانه به قیمت پارتیشن اداری صحبت کرده ایم.