پارتیشن فلزی: بهترین نوع پارتیشن در مقابل آتش

پارتیشن فلزی می تواند در انواع ساختمان ها مورد استفاده قرار بگیرد تا فضای تقسیم بندی شده را در محیط مسکونی، تفریحی،صنعتی ایجاد کند.نصب و راه اندازی پارتیشن فلزی بسیار آسان است که در وقت و هزینه شما می تواند صرفه جویی کند و یک مزیت دیگر آن این است که با طرح های جدید می تواند ادغام شود و آن را برای هر کاربر ایده آل کند.

این نوع پارتیشن ها عایق صدا می باشد و می توانید در یک محیط بزرگ را تقسیم بندی کنید. ایجاد توانایی و کنترل جداگانه محیط برای قسمت های مختلف می باشد.این نوع محصولات فوق العاده سبک و آسان بر ای نصب هستند و هیچ چیز نزدیک و تطبیق در صرفه جویی انرژی نیست.

پارتیشن فلزی

مشخصات پارتیشن فلزی

پارتیشن فلزی  یا همان آلومینیومی بسیار متنوع هستند که در هر شرایط خاص مورد استفاده قرار می گیرند. مقاوم در برابر رطوبت ، آتش ، سر و صدا و ضد ضربه می باشد آنها به طور گسترده در  فضاهای بهداشتی مانند بیمارستان ها و در راهرو های مدارس و تفکیک اتاق های بزرگ به کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

ضد حریق در مقابل انواع پارتیشن ها

پارتیشن های فلزی در مقابل آتش حدود چهار ساعت مقاوم هستند و این در میان دیگر محصولات از مقاومت بیشتری برخوردار است  به دلیل داشتن شیشه های استاندارد سکوریت و آکوستیک به همراه فلزی از آلیاژ تقویت شده آلومینیومی این امکان را میدهد تا محافظت از صدای آن همانند سیستم های پارتیشن چوبی با ضخامت 5 سانت را براورده سازد . یکی دیگر از مزایای منحصر به فرد این نوع پارتیشن فلزی این است که شما میتوانید از هرکجا که آن را نصب نمودید ، به سادگی پروفیل های آن را باز کنید و در فضای جدید به شکل دلخواه نصب نمایید . ما در مقاله های قبلی در مورد مزایای پارتیشن اداری صحبت کرده ایم که خواندن آن را به شما توصیه می کنم.

چرا پارتیشن فلزی چوبا فرم را انتخاب می کنید

چوبا فرم در پروژهایی که انجام داده است حسن اعتماد مشتریان را به خوبی پاسخ داده است و تمام مواد اولیه را با هماهنگی با کارفرما تهیه و تولید می شود از نقشه و نصب تمام آنها از مهندسین خبره استفاده می شود.

نظر خود را بنویسید