پارتیشن شیشه ای

چوبا فرم یکی از قویترین تولید کنندگان پارتیش های شیشه ای است و با تحقیق و تج ارب چند ده ساله در عرصه تولید انواع پارتیشن به مدلهایی از پارتیشن شیشه ای دست پیدا کرده است که بنا بر کارایی و نیاز خاص هر محیط مدل مناسب را عرضه مینماید

 بطور کلی پارتیشن شیشه ای در چوبا فرم به دو نوع تقسیم میشود.که به طور مفصل هر کدام را توضیح می دهیم و مزایا و معایب آنها را بازگو می کنیم.

پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل          

این نوع پارتیشن شیشه ای اداری ، دارای فریم از جنس آلومینیوم متراکم بوده ومتریال پوششی آن نیز از شیشه های دو جداره و یا تک جداره میباشد.  

پارتیشن شیشه ای ام دی اف

این نوع پارتیشن شیشه ای دارای استراکچر و فریم از جنس mdfمی باشد ولی متریال پوششی این محصول نیز شیشه غالب میباشد

هر یک از انواع بالا دارای قابلیت و مشخصات خاص خود بوده و بنا بر نیاز هر فضا ارائه میگردد که در کارکرد و قابلیتها تفاوتهای زیادی با یکدیگر دارد .

مزایای پارتيشن شيشه ای با فریم آلومينيوم استيل:

  • زیبایی پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
  • استحکام پارتیشن شیشه ای آلومینیوم
  • قابلیت بسیار بالای آکوستیک پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
  • تولید مدولار پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
  • قابلیت جابجایی این پارتیشن و نصب مجدد آن در محل های دیگر بدون آسیب و با هزینه پایین
  • بالاترین نور دهی پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
  • سطح اشغال بسیار کم پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
  • ماندگاری بالای رنگ پروفیل و تضمین رنگ تا ۵۰ سال
  • نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای آلومینیم بصورت کاملا دقیق

زیبایی پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیوم استیل:

این نوع از پارتیشن شیشه ای دارای قاب بندیهای بسیار زیبا بوده و در نهایت ظرافت تولید میگردد و همچنین پروفیل آلومینیوم آن کاملا با کیفیت تولید شمش جهانی و در مراحل و کوره های مختلف بعمل می آید در نتیجه پروفیل حاصل دارای بالاترین کیفیت سختی و زیبایی بوده و همچنین نوع آنادایز رنگ آن به زیبایی این محصول افزوده است . ما در مقاله های قبلی در مورد چرا پارتیشن شیشه ای را برای کسب و کار خود انتخاب می کنید صحبت کرده ایم.

 

پارتیشن شیشه ای

استحکام پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

استحکام این هر محصول بیشترین بستگی را به استراکچر تشکیل دهنده آن دارد و هر چه محصولی دارای اسکلت محکمتری باشد در نتیچه محصول دچار اشکال سازه ای نشده و دارای مقامت بیشتری خواهد بود در این محصول بدلیل کیفیت بالای پروفیل آلومینیوم تشکیل دهنده آن و همچنین اتصالات قوی ، به این پارتیشن مقاومت بسیار بالایی داده است . و البته در مدلهای از پارتیشن های شیشه ای چوبا فرم در قسمت اتصال به کف داکتی مقاوم نیز تعبیه شده تا علاوه بر استفاده های کاربردی ضربه گیر نیز باشد.

 

استحکام پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

قابلیت بسیار بالای آکوستیک پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

شاید یکی از جالبترین و مهمترین خصوصیات این محصول درصد بالای مهار صوت میباشد . این نوع دیوایدر شیشه ای بر خلاف ظرافت ظاهری دارای استانداردهای بسیار بالای آکوستیک است و شاید بتوان گفت درصد مهار صوت این محصول را از تمامی مدلهای پارتیشن بسیار بیشتر میباشد و این قابلیت زمانی برای ما جذاب تر میشد که ما با دیواره ای قطور این آکوستیک را ایجاد نکرده ایم و تنها یک پارتیشن با قطر ۵ سانتیمتر دارای چنین قابلیتی است .لذا کاربرد این پارتیشن در سالن های کنفرانس سنترال که در وسط یک محیط ایجاد میگردد بسیار زیاد است.ما در مقاله جداگانه در مورد مزایای اصلی پارتشن شیشه ای صحبت کرده ایم.

تولید پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

در ساخت پارتیشن شیشه ای دراین نوع دیوایدر پس از اندازه گیری بوسیله کارشناسان تبدیل به ابعاد تولید شده و بصورت مکانیزه در کارخانه تولید و اسمبل میگردد ، تا با طرح کای کار قبل از ارسال کاملا تطبیق نماید و سپس پارتیشن در مقاطع قابل حمل ری اسمبل شده و به محل پروژه حمل میگردد تا نصب گردد . این مراحل کار موجب میگردد تا محصول در کمترین زمان ممکن در محص نصب گردد و این قابلیت از تولید مدولار بدست می آید چرا که در نوع تولید قطعات دارای شیوه و اتصالات هم خانواده هستند و براحتی میتوان آن را جمع و یا باز نمود در تولید مدولار میتوان بنا بر نیاز پس از تحویل و نصب کار ، باز هم قطعات جدیدی در طرح دلخواه به پارتیشن قبلی اضافه و یا از آن کم کرد.

امکان جابجایی پارتیشن شیشه ای و نصب مجدد آن در محل های دیگر بدون آسیب

سختی و کیفیت بالای پروفیلهای استفاده شده در این پارتیشن ها و همچنین قابلیت اسمبلینگ مدولار به ما این امکان را میدهد تا در صورت جابجایی محل و تغییر در تیغه چینی امکان استفاده و نصب مجدد پارتیشن بدون کوچکترین آسیب ، وجود داشته باشد . همچنین با این روش ازهزینه مجدد جلوگیری می شود. این قابلیت در این محصول بسیار مهم است چرا که این نوع پارتیشن شیشه ای دارای مقاموت بالا میباشد و میتوان برای سالها ، با انتقال آن به محل مورد نظر آنرا مجددا اسمبل کرده و مورد استفاده قرار داد.

بالاترین نور دهی پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

پارتیشن شیشه دارای بالاترین عبور نور را در پارتیشن های شیشه ای مستحکم دارد . یعنی اینکه در پارتیشن هایی با استحکام دیوار و این نوع به سبب داشتن پروفیل ظریف دارای نوردهی بسیار بالایی است .

سطح اشغال بسیار کم پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل

پارتیشن شیشه ای آلومینیم استیل دارای پروفیلی به قطر ۵ سانتیمتر میباشد و با این سطح اشغال طرح های بسیار متنوع و در وسعت نامحدود میتوان از این محصول بهره گرفت چرا که یکی از محسنات و برتری این پارتیشن همین ضخانمت پایین در عین دارا بودن مقاومت بسیار بالا میباشد . پس میتوان از این محصول با کمترین پرت فضا استفاده کرد

ماندگاری بالای رنگ پروفیل و تضمین رنگ تا ۵۰ سال

علاوه بر استحکام و سختی این محصول در رنگ پذیری و ماندگاری، رنگ کوره های آن نیز بسیار مقاوم می باشد. پروفیلهای استفاده شده در پارتیشن های شیشه ای پازل ستاپ در آزمونهای مختلفی تست خود را به خوبی پس داده است . این پارتیشن به دو گونه ارایه میگردد. نوع اول رنگ پودری کوره ای میباشد که در سالن های رنگ مکانیزه و استاندارد پروفیل رنگ شده و ارائه میگردد و در نوع دوم رنگ پروفیل را به شیوه آنادایز به رنگ دلخواه درمی آوریم که در این شیوه درجه مقاوت آن نیز بسیار بالاتر از رنگ پودری خواهد بود و از طرفی از زیبایی و درخشش خاصی نیز برخوردار خواهد بود.

قیمت پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استایل

قیمت پارتیشن های شیشه ای آلومینیوم نسبت به کیفیت پروفیل و سیستم نصب و تولید و کیفیت شیشه های مصرفی متفاوت است . پروفیلهای چوبا فرم به سبب کیفیت مرغوب و همچنین شیوه های تولید و نصب دقیق دارای زیبایی خاصی میباشد و از محصولات مرغوب و بسیار با دوام بشمار می آید و البته قیمت این دیوایدر ها در متر مربعی محاسبه میشود . که در حالت پایه قیمت هر متر مربع ۳۳۵ هزارتومان میباشد .که آپشن ها یی مانند دو جداره بودن شیشه ها و ... روی قیمت تاثیر خواهد داشت.

قیمت پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استایل

مشخصات شیشه های پارتیشن شیشه ای سایمون glass partition

در این محصول می توان از شیشه های دو جداره در ضخامت ۲۶ میلیمتر. که دارای دو لایه شیشه ۶ میلیمتر سیکوریت و گاز آرگون میانی است این نوع شیشه برای فضاهایی استفاده میگردد که میخواهیم بالاترین درصد آکوستیک را داشته باشیم که در این حالت این محصول این قابلیت را با بالاترین حالت ممکن ایجاد مینماید . و البته باید مد نظر داشت که شیشه های دو جداره برای پارتیشن هایی بکار گرفته میشود که تمام قد بوده و پارتیشن تا سقف ادامه پیدا میکند چرا که برای پارتیشن های شیشه ای کوتاه، شیشه دو جداره کاربردی ندارد . وشیشه های تک جداره در ضخامت و ۱۲و ۸ میلیمتری استفاده کرد.که این شیشه ها از شیشه های فلوت و مرغوب استفاده میگردد و برای پارتیشن هایی استفاده میگردد که یا بصورت نیم قد و کوتاه میباشد و درصد کامل آکوستیک محیط مد نظر نمی باشد که در این حالت منطقی است که به ضخامت شیشه بیافزاییم و از شیشه تک جداره استفاده کنیم.ما در یک مقاله جداگانه در مورد اجزای تشکیل دهنده پارتیشن دو جداره شیشه ای صحبت کرده ایم.

فرآیند فروش و برآورد قیمت پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استایل ( سایمون) glass partition

بعد از تماس کارفرما با گروه چوبا فرم یکی از کارشناسان شرکت توضیحات کاملی را بصورت تلفنی ارائه میدهد . و در این مذاکره تلفنی کارشناس کلیه قابلیتهای این محصول را به خریدار ارائه داده و ضمن صحبت اطلاعات کاربردی در رابطه با نیاز کارفرما را نیز دریافت میکند . چرا که شاید بر حسب کاربری و نیازی که کارفرما اعلان میکند بتوان از دیگر محصولات چوبا فرم بهره گرفت . پس از بررسی و اطمینان نسبی از نظر کارفرما . کارشناس برای بازدید حضوری به محل اعزام شده پلان ازبیلت و یا نقشه موجود محیط را بر میدارد تا طراحی اولی انجام گردد . در این مرحله کارشناس طرح تیغه چینی و برآورد اولیه را به کارفرما ارائه داده و پس از تایید کارفرما، در مرحله قبل از تولید خریدار رنگ و قاب بندیهای پارتیشن خود را با کمک طراح و کارشناس نهایی میکند و پش از چند روز محصول تولید شده به محل انتقال و نصب میگردد.

نظرات

نظر خودتان را بنویسد