1.0 / 2

مزایای پارتشن دو جداره و قیمت آن را توضیح دهید

با پیشرفت تکنولولوژی تولید، چوبافرم اقدام به استفاده از ام دی اف های تزیینی بر روی پانل های  پارتیشن کرده و جلوه ای خاص به محصولات تولیدی خود بخشیده است که این نوع پارتیشن دو جداره ام دی اف به مشتریان عرضه می گردد.

 

پارتیشن دوجداره چیست و چه کارایی دارد:

پارتیشن های دو جداره پارتیشن هایی هستند که اغلب با ایتفاده از دو دیواره(جداره) از جنس MDF یا شیشه و... ساخته میشوند و ضخامت هر جداره از جنس MDF حدود 16 میلیمتر است. و ضخامت کل پارتیشن نیز به حدود 12 سانتی متر یا بیشتر میرسد. پارتیشن های دوجداره در ارتفاع های مختلف به منظور کاربردهای مختلف و همچنین میزان نور فضا ساخته شده و اجرا می گردند.

پارتیشن دوجداره تمام mdf و پارتیشن دوجداره  آلومینیومی و طراحی ماژولار برای پارتیشن دوجداره طبق درخواست مشتری، پارتیشن های مناسب سازمان ها و برای تجهیز فضای اداری میباشند. این پارتیشن با قابلیت مدولار خود به راحتی می تواند با محیط های مختلف هماهنگ شوند. محاسبات دقیق مهندسی ای که برای ساخت این محصول انجام شده، امکان اجرا و اتصال آن ها را در مکان های مختلف با شرایط متفاوت فراهم می آورد.

در پارتیشن دوجداره با نمای آلومینیومی امکان استفاده از چوب، شیشه، MDF و فلز در رنگ های مختلف و با توجه به محیط سازمان وجود دارد. همچنین شایان ذکر است؛ چنانچه برای پارتیشن های دوجداره از شیشه های سیکوریت دوجداره استفاده شود، محیط محصور شده توسط پارتیشن تا حد زیادی نسبت به صدا عایق خواهد شد. و این امر میتواند برای فضاهای اداری ای که در آن ها به سکوت نیاز است و حفظ حریم کاری افراد اهمیت دارد، مناسب باشد.

 در خصوص مقرون به صرفه بودن یا نبودن استفاده از پارتیشن دوجداره با توجه به اینکه نسبت به پارتیشن های تک جداره گران قیمت است نیز باید گفت: پارتیشن دوجداره مزایایی دارد که هزینه کردن برای آن معمولا به نفع سازمان ها است. چراکه این نوع از پارتیشن ها به علت عایق بودن نسبت به صدا و گرما و امکان تنظیم نور به وسیله تنظیم ارتفاع آن ها یا استفاده از شیشه در آنها میتوانند بهترین گزینه برای تقسیم بندی فضا باشند. قیمت پارتیشن دوجداره بسته به نوع ابعاد و متریال آن متفاوت است.

پارتیشن دو جداره

چوبا فرم‌یکی از شرکت های مطرح در زمینه انواع پارتیشن تک جداره، پارتیشن دوجدارهو مبلمان اداری است که به عنوان یک شرکت خلاق در زمینه تولید پارتیشن و مبلمان اداری در حال فعالیت است ما در کنار تولید و فروش پارتیشن و مبلمان به کار طراحی و پیاده سازی دکوراسیون داخلی ادارات ، سازمانها و شرکت ها پرداخته ایم.

چوبافرم در زمینه تولید ، طراحی و نصب و پیاده سازی انواع پارتیشن اداری , پارتیشن دوجداره , پارتیشن تک جداره و پارتیشن ام دی اف، سال ها تجربه داشته و با تکیه بر تخصص خود در این زمینه رضایت مشتریان را تضمین مینماید. 

مزایای پارتیشن دو جداره در ادارات

پارتیشن دو جداره عایق خوبی برای مزاحمت های صوتی است. به منظور ایجاد حریم کاری کاملا خصوصی نیز میتوان به جای استفاده از شیشه های شفاف و  پنل های یو پی وی سی از شیشه های مات استفاده نمود.

 برای پارتیشن های دوجداره به منظور عبور کابل های برق، تلفن، شبکه و سایر موارد تاسیساتی مسیرهایی تعبیه شده است که عاری از هرگونه اتصال بدنه و رسانایی برق و عدم ایجاد پارازیت و نویز می باشد. در پارتیشن دوجداره قابلیت استفاده از شیشه ساده و طلق پلی کربنات با شفافیت نزدیک به صد در صد و ضد ضربه و ایمن است. این پارتیشن بدون هیچ اتصالی به زمین متصل می شود.ما در مطلبی جداگانه ویژگی های پارتیشن دوجداره را توضیح داده ایم مطالعه آن را به شما توصیه میکنیم.

یکی دیگر از مزایایی که پارتیشن دوجداره دارد تنظیم نور است. اگر در یک محیط کاری استفاده از  نور طبیعی اهمیت داشته باشد و کارفرما یه این خاطر تمایلی به دیوار کشی یا استفاده از پارتیشن هایی که کاملا فضا را محصور میکنند نداشته باشد و در عین حال بخواهد که فضا کاملا نسبت به صدا عایق باشد، میتواند از پارتیشن های دو جداره شیشه ای استفاده کند که میان آن ها یک کرکره برای تنظیم نور وجود دارد. از این طریق میتواند مشکل نبود نور طبیعی را حل نماید.

قیمت پارتیشن دوجداره 

قیمت پارتیشن دوجداره و تک جداره هم بسته به نوع ماده به کار برده شده در ساخت آن متفاوت است. پارتیشن ها با استفاده از مواد متنوعی مانند ام دی اف، شیشه و آلومینیوم طراحی و ساخته می شوند؛ در نتیجه طبیعی است که قیمت پارتیشن دو جداره ام دی اف متفاوت از قیمت پارتیشن دو جداره شیشه ای باشد.

یکی دیگر از عواملی که می تواند بر قیمت پارتیشن اثر بگذارد؛ امکانات جانبی پارتیشن موردنظر است. به عنوان مثال بعضی از پارتیشن های دو جداره به گونه ای طراحی می شوند که فضای خالی بین پانل ها بتواند نقش کمد را ایفا کند؛ پس می توان انتظار داشت که قیمت این نوع پارتیشن ام دی اف با یک پارتیشن ام دی افی ساده فرق کند.

پس طبق آنچه گفته شد قیمت پارتیشن به عوامل مختلفی بستگی دارد و اگر به بازار سر بزنید با محصولاتی با قیمت های متنوع مواجه خواهید شد؛ چنین تنوعی به شما اجازه خواهد داد که با توجه به بودجه خود، پارتیشنی زیبا و کارا انتخاب کنید.

نظرات

(2/9)

با تشکر از زحمات، سایت زیبایی دارید

(1/2)

مطلب خوبی بود ممنون از اطلاعات دقیق شما

نظر خودتان را بنویسد