پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره معمولا از مواردی است که در شرکت ها برای تفکیک سازی وتقسیم بندی محیط ها استفاده میکنند شرکت چوبا فرم با بهترین کیفیت درمحصولات خود آماده ی ارائه ی خدمات قوی به شما عزیزان می باشد.

پارتیشن تک جداره یکی از بهترین روش های جداسازی محیط به شمار می رود که بتوان از فضای موجود نهایت بهره را برد.

اگر به دنبال راهی برای کاهش هزینه های جداسازی محیط کار خود هستید و یا زمان کافی برای دیوار کشی قسمت های داخلی ساختمان ندارید. بهره گیری از این محصول کارآمد این امکان را فراهم می آورد تا بتوان فضای در دسترس را به قسمت های مختلف با ابعاد گوناگون تقسیم نمود تا بتوان از آن بهترین استفاده را برد.

به سبب زیبایی منحصر به فردی که پارتیشن های تک جداره از آن برخوردار می باشد، این امکان را فراهم می آورد تا با بهره گیری از آن بتوان به محیطی زیبا دسترسی یافت.

پارتیشن تک جداره به گونه ای طراحی شده است که در کوتاه ترین زمان ممکن از قابلیت نصب و اجرا برخوردار می باشد و به سبب همین امر این امکان را فراهم می آورد تا بتوان در زمان به میزان قابل ملاحظه ای صرفه جویی به عمل آورد .

پارتیشن تک جداره به سبب تنوع زیادی که دارد، دارای قیمت مناسبی می باشد به همین جهت مورد توجه شرکت های بسیاری قرار گرفته است و نکته قابل توجه استحکام فراوان این محصول می باشد.

اجزای پارتیشن تک جداره

ستون های آلومینیومی که به آنها "کلاف" گفته می شود.

رابط بین ستون ها که "قید" نامیده می شوند.

ام دی اف" که جهت پر کردن فضای بین ستون ها استفاده می شود.

شیشه که جهت زیبایی کار بین ستون ها قرار می گیرد.

پارتیشن تک جداره در انواع طرح ها و رنگ های مختلف ارائه می شود.

پارتیشن تک جداره نسبت به تمام پارتیشن ها قیمت پایین تر و نصب آسانتری پایین تری دارد، اما اکثر مشتریان پارتیشن دوجداره را به دلیل زیبایی فوق العاده آن ترجیح می دهند.

 

دلیل زیبایی فوق العاده آن ترجیح می دهند.

 

تفاوت بین پارتیشن تک جداره با دوجداره

 

پارتیشن تک جداره ظاهری ساده تر دارند و تنوع در آن نسبت به پارتیشن های دو جداره کمتر است .معمولا در تک جداره استفاده از یراق آلات اضافی مانند پرده کرکره که بطور قالب نقش کلیدی در پارتیشن دو جداره دارد مرسوم نمی باشد.

 

عرض پارتیشن در هر دو مدل ۱۰ سانتی متر و ارتفاع استاندارد آن ۲۱۰ سانتی متر می باشد.ارتفاع پارتیشن قابلیت افزایش تا سقف محیط و یا حتی کاهش به اندازه دلخواه را دارا می باشد.

 

در این پارتیشن ، اتصالات نمای خارجی دارد که این یکی از مزیت های این نوع پارتیشن است زیرا اتصالات خارجی جابجایی و انتقال را به مراتب ساده تر و سریع تر میکند و برای قسمت هایی که بصورت موقت در نظر گرفته شده است بسیار مناسب است.

 

در پارتیشن های دو جداره اتصال بین پنل داخلی بوده و هیچگونه نمای خارجی ندارد ولی در تک جداره اتصالات نمای خارجی دارد .

 

یکی از عمده ترین تفاوت بین دو مدل تک جداره و دو جداره

 

نظرات

نظر خودتان را بنویسد