پارتیشن بندی اداری مهمترین نکته در طراحی شرکت

همه ما می دانیم یک فضای جذاب و مرتب نقش کلیدی در خلق و خوی و کارایی ما دارد.اما آیا می دانید که یک پارتیشن بندی اداری خوب می تواند در موفقیت کسب و کار شما تاثیر بگذارد؟

پارتیشن بندی اداری شرکت یک محیط حرفه ای از کسب و کار شما ایجاد می کند و باعث می شود کارمندان در محیطی خالی از نگرانی و سرو صدا به فعالیت روزانه خود مشغول شوند.

طراحی دکوراسیون اداری باید به گونه ای باشد هر کس در کار احساس خوبی داشته باشد و کسانی که وارد دفتر می شوند این احساس به آنها هم منتقل شود.

پارتیشن بندی اداری

پارتیشن بندی اداری و مزایای آن

پارتیشن بندی اداری علم و تجربه ای است که می بایست منجر به فضای بهتری برای کارمندان شود. بهره گیری از این فرآیند مستلزم شناخت بهتر ما از نحوه استفاده، متریال ها و چگونگی و روش شروع تا پایان می باشد . استفاده متدها و سلیقه های طراحان باعث ایجاد رقابت در این صنعت شده است، لذا انتخاب طراح مناسب برای فضای شما ارتباط مستقیمی با سلیقه و دیدگاه شما خواهد داشت.

پارتیشن بندی در دو فاز طراحی و اجرا قابل انجام است. ابتدا فضای مورد نظر بررسی شده، سپس با توجه به نیازها و سلیقه های کارفرما که در ابتدای کار به طراحان سپرده می شود مرحله طراحی اولیه آغاز می شود. در طراحی اولیه محل قرار گیری المان ها و اجزای داخلی مشخص شده و یک شمای کلی از طرح مورد نظر بدست می آید. به عنوان مثال در طراحی پارتیشن بندی اداری ، محل قرار گیری اتاق های کارمندان، پیشخوان و طبقات مشخص می شود و پس از تایید کارفرما مرحله طراحی نهایی می شود. در طراحی پارتیشن اداری نیز ابتدا پلان معماری مشخص شده و محل قرار گیری لوازمی همچون مبلمان، میز اداری ، محل قرار گیری پیشخوان و ... مشخص می شود و در مرحله بعدی متریال ها و نورپردازی و دیگر موارد طراحی لحاظ خواهد شد.

پارتیشن بندی اداری و مزایای آن

قیمت پارتیشن بندی اداری

در برآورد هزینه پارتیشن بندی، ابتدا فاز طراحی انجام می شود، سپس متریال ها مشخص می شوند و در مرحله بعدی برآورد انجام می شود. هزینه پارتیشن اداری ارتباط مستقیمی با مارک و قیمت متریال ها دارد. به عنوان مثال درپارتیشن بندی اداری که در آن از متریال های لوکس اروپایی استفاده می شود طبعا هزینه اجرای به مراتب بالاتری نسبت به اجرای همان دکور با متریال های مشابه دارد. لازم است قبل از شروع هر نوع فرآیند طراحی و پارتیشن بندی اداری حتما با یک کارشناس و یا معمار داخلی مشاوره کنید.

نظر خود را بنویسید