پارتیشن اداری: مزایای آن برای شرکت ها

پارتیشن اداری مخصوص چوبا فرم می توانید محیط اداری خود به سازمان کارآمد تبدیل کنید. تیم های آموزش دیده ما بر اساس تجربه و تخصص سال هاست که سیستم های پارتیشن بندی اداری را در سازمان ها و دفاتر دولتی فراهم می کنند.سیستم های پارتیشن بندی شرکت ما بیش از نیازهای دفتر های امروزی و محل کار تجاری ارائه فضاهای جذاب می دهد که باعث افزایش گردش کار است. در بسیاری از موارد استفاده هوشمندانه از پارتیشن اداری می تواند موجب افزایش ارتفاع و فضای کاری شود.

پارتیشن اداری مخصوص چوبا فرم می توانید محیط اداری خود به سازمان کارآمد تبدیل کنید. تیم های آموزش دیده ما بر اساس تجربه و تخصص سال هاست که سیستم های پارتیشن بندی اداری را در سازمان ها و دفاتر دولتی فراهم می کنند.سیستم های پارتیشن بندی شرکت ما بیش از نیازهای دفتر های امروزی و محل کار تجاری ارائه فضاهای جذاب می دهد که باعث افزایش گردش کار است. در بسیاری از موارد استفاده هوشمندانه از پارتیشن اداری می تواند موجب افزایش ارتفاع و فضای کاری شود.

با انتخاب مجموعه چوبا فرم شما می توانید یک سیستم پارتیشن بندی مطابق با نیازهای خاص خود انتخاب کنید ما در انتخاب مواد اولیه پارتیشن همیشه به موارد حرفه ای مانند اتصالات اداری، حفاظت از آتش، ثبات جانبی و تغییر پذیری سریع توجه می کنیم. 

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن اداری بستگی به مواد اولیه که در آن به کار رفته است متفاوت می باشد. در واقع فاکتورهای متعددی بر قیمت پارتیشن اثر می گذارند. یکی از عوامل موثر بر قیمت پارتیشن، تک جداره یا دو جداره بودن آن است.

قیمت پارتیشن اداری دو جداره ام دی اف از 370هزار تا 650 هزار تومان در سال 97 تعیین می شود.قیمت پارتیشن تک جداره ام دی اف از 250 هزار تا 850 هزار تعیین می شود.پارتیشن دوجداره آلومینیومی اختصاصی از متری 650 هزارتا 850 هزار تومان می باشد.پارتیشن تک جداره شیشه ای فریم لس از 250 هزار تا 400 هزار تومان می باشد.در پارتیشن دو جداره آلومینیومی و شیشه و فرم لس یراق درب جداگانه محاسبه می شود.

 

پارتیشن اداری

مزایای استفاده از پازتیشن اداری

مزایای بسیاری وجود دارد که نصب پارتیشن بندی دفتر را می توانید ازآن بهره ببرید.برخی از این مزایا عبارتند از

  •  زیبایی اداری شما را دو چندان می کند
  • هزینه کمتر و مقرون به صرفه بودن
  • کاربردی بودن پارتیشن اداری
  • خصوصی سازی محیط اداری
  • پارتیشن اداری کمک به ذخیره سازی فضا
  • سفارشی سازی
  • ایمنی بودن پارتیشن
  • سبک خاص پارتیشن
  • خطر بیمارهای واگیر دار

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای مزایای باور نکردنی دارد از جمله اجازه می دهد که نور طبیعی تر داشته باشید و از دیوارهای بی روح فاصله بگیرید و کمترین هزینه برای روشنایی صرف شود. وقتی از پارتیشن شیشه ای صحبت می شود طیف وسیعی از گزینه وجود دارد شما مجبور نیستید فقط شیشه ای ساده داشته باشید برخی از سبک ها می توانید انتخاب کنید مانند: شیشه ای مات، شیشه رنگی، شیشه همراه با چوب ما در مقاله که آماده کرده ایم در مورد چرا پارتیشن اداری شیشه ای را برای کسب و کار خود انتخاب می کنید؟

 

پارتیشن شیشه

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره ترکیب از زیبایی و طبیعی را به همراه دارند آنها یک نگاه سنتی تر را رائه می دهند آنها می توانند در طیف وسیعی از رنگ ونقش تولید کنند.ما مزایای پارتیشن چوبی آن را در این مقاله توضیح داده ایم.

 

پارتیشن دوجداره

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن فلزی می توانید در دفتر خود احساس مدرن بودن داشته باشید. سریع و آسان برای نصب می باشد آنها به عنوان سیستم پارتیشن بندی می تواند گزینه صحیح جهت عایق بودن صدا و آتش سوزی باشد.

پارتیشن آلومینیومی

زیبایی اداری شما را دو چندان می کند

سیستم پارتیشن بندی دفتر نه تنها بسیار عملی و کاربردی است بلکه ارزش زیبایی شناختی منحصر به فردی دارند که شما نمی توانید با هر نوع دیوار سنتی مقایسه کنید.

هزینه کمتر و مقرون به صرفه بودن

پارتیشن اداری یکی از راههای ارزان برای تبدیل فضای به اداری است و ساختن یک دیوار با مصالح و خرابکاری هزینه بیشتری در بر دارد با مقایسه با پارتیشن بندی اداری ست.

کاربردی بودن پارتیشن اداری

پارتیشن بندی می تواند یک محیط بزرگ را برای تقسیم بندی به محیط کاربردی کوچک به راحتی انجام دهدو به شما اجازه می دهد طبق نیازی که دارید قسمت بندی مطابق با استانداردها داشته باشید.

خصوصی سازی محیط اداری

پارتیشن اداری می تواند یک دفتر بزرگ را به محیط کار خصوصی و آرام تر تبدیل کند.این مزیت می تواند به کاهش تنش و افزایش بهره وری کمک کند.

پارتیشن اداری کمک به ذخیره سازی فضا

پارتیشن بندی می تواند در کنار خود با تخته و پین تزئین شود و پرونده ها و فولدر ها بر روی خود جای دهد این گزینه فضاهای اضافی را پر می کند تا بهترین استفاده از آن شود.

سفارشی سازی پارتیشن اداری

یکی دیگر از ویژگی های پارتیشن اداری این است که شما می توانید لوگوی خودتان را بر روی آن درج کنید و سازمانتان را مطابق با استاندارد ها نشان دهید و مشتریانتان را تحت تاثیر قرار دهید.

سبک خاص پارتیشن

پارتیشن هایی که به طور جزئی از شیشه ساخته می شوند شما نور طبیعی را دریافت می کنید ولی در روزهای افتابی با قرار دادن کرکره های عمودی کنترل آن را در دست دارید این مزیت نه تنها دفتر شما را روشن می کند بلکه تاثیر مستقیم بر انگیزه و بهره وری کارکنان هم خواهد داشت.

ایمنی بودن پارتیشن

با توجه به شیوه طراحی آنها پارتیشن اداری فوق العاده ایمن هستند.هنگامی که توسط شرکت حرفه ای نصب شده باشند نیاز هیچ گونه نگرانی نیست همه شیشه ها و پارتیشن ها از جنس مهم تهیه می شود و گاهی بنا به لزوم آنها در یک یا دو لعاب سفارشی سازی می شود.

خطر بیمارهای واگیر دار

در یک منطقه باز دفتر اگر یک نفر بیمار شود بیشتر افراد را درگیر می کند و این منجر به کار و کاهش عملکرد کارمندان می شود و با پارتیشن بندی دفتر این خط کمتر کارمندان را منجر به بیماری واگیر دار مانند سرما خوردی می کند.

 

نظرات

نظر خودتان را بنویسد