پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن دوجداره آلومینیومی ، از دیگر محصولات چوبا فرم است که در آن از پنل های افقی استفاده شده است. با توجه به ساختار افقی و کشیده این پارتیشن ها، می توان در فضا عمق و وسعت ایجاد نمود. همچنین در صورت نیاز به عبور سیم کشی ها و دیگر تأسیسات ساختمان نیازی به باز کردن تمامی پنل های این پارتیشن وجود ندارد، و تنها با باز کردن پنل مربوطه به سادگی می توان عیوب تجهیزات ساختمان را رفع نمود. این پارتیشن اداری به نیاز کاربران برای داشتن فضایی مدرن به خوبی پاسخ می دهد.

پارتیشن دوجداره آلومینیومی به گونه طراحی شده است که دفتر کاری شما در ذهن ها ماندگار شود. طراحی هوشمند و تطابق با جدیدترین متدهای طراحی فضای اداری، اصلی ترین ویژگی های پارتیشن کلاسیک محسوب می شوند.

همچنین این پارتیشن هماهنگی زیادی با دیگر محصولات چوبا فرم دارد و زیبایی محیط را دو چندان می کند. این مسئله برای مدیران شرکت ها، که نماد یک سازمان شناخته می شوند، اهمیت فراوانی دارد. با تکیه بر ویژگی های منحصر به فرد پارتیشن کلاسیک، تأثیر بیشتری بر مراجعین شرکت ها می توان گذاشت.

استفاده همزمان از چوب و فلز این امکان را به شما می دهد تا براحتی آلمان های مختلف دکوراسیون اداری مانند شیشه، پرده، موکت، صندلی، کلید و پریز  با پارتیشن اداری خود هماهنگ نمایید. با توجه به قابلیت های فراوان سازه فلزی چوبا فرم می توان پارتیشن کلاسیک را به صورت استاندارد و در زوایای مختلف پیاده سازی نمود.

اجزای پارتیشن فلزی

پارتیشن فلزی، از ترکیب چوب ، آلومینیوم ، شیشه می باشد. پارتیشن آلومینیومی از اجزایی مانند قاب آلو مینیوم و جدارهای mdf و شیشه تشکیل شده اند، که با نیاز های مشتری می تواند به شکل ارتفاع کوتاه ، نیمه بلند یا بلند تا سقف قابل تغییر باشد. پارتیشن آلومنیومی، قاب ها به طوری ساخته می شود که بتوان تجهیرات قفل و یراق آلات به راحتی روی درب اجرا کرد.

در این نوع پارتیشن ها می توان با انواع دیگر ترکیب کرد، به عنوان مثال شیشه سکوریت ساده و یا ام دی اف و کرکره که می تواند به زیبایی و کاربرد آن بیافزاید. طرح های موجود این نوع پارتیشن آلومینیومی یه صورت افقی و عمودی موجود می باشد، که هر دو حالت امکان اجرا در دو جداره و تک جداره را دارا می باشد.ما در مقاله های قبلی خود در مورد مواد تشکیل دهنده پارتیشن آلومینیومی مفصل صحبت کرده ایم.

 

پارتیشن آلومینیومی

مزایای پارتیشن آلومینیومی

  • این نوع پارتیشن به دلیل اینکه مواد اولیه آن به راحتی با هم هماهنگ می شوند، قابلیت نصب سریع را دارند.
  • تمام اجزای این نوع پارتیشن در صورتی که باب میل شما نباشند به راحتی می توانید تعویض کنید.
  • در صورت جابه جایی بدون هیچ آسیب دیدگی می توانید قطعات را متصل کنید.
  • در صورتی که قصد فروش پارتیشن ها داشته باشید ارزش افزوده پارتیشن آلومینیومی حساب می شود.
  • در صورتی که در اداره ها استفاده شود، قطعات پارتیشن آلومینیومی محافظ خوبی در برابر طی کشیدن می باشد.
  • امکان استفاده کرکره های برقی در این نوع پارتیشن می باشد.
  • در صورت سفارش مشتری در این نوع پارتیشن به جای پرکننده ها می توان از MDF با روکش پارچه استفاده کرد.
  • قیمت این نوع پارتیشن از سایر پارتیشن های موجود بالاتر است .
  • این نوع پارتیشن به دلیل رنگ آنودایز از رنگی با کیفیت بالا برخوردار است که باعث زیباتر کردن محیط اطراف می شود.

قیمت پارتیشن آلومینیومی در سال 1400

قیمت پارتیشن آلومینیومی بنا به درخواست مشتری و یراق آلات آن متفاوت است شرکت چوبا فرم همیشه در جلب رضایت مشتری و کیفیت محصولات در تلاش است که بهترین قیمت برای آنها فراهم کند از این رو قیمت پارتیشن آلومینیومی مصوب شرکت چوبا فرم برای سال 1400 از  متر یک میلیون تا یک میلیون دویست  بنا به جنس و تک جداره یا دوجداره متفاوت است . قیمت انواع پارتیشن اداری در این مقاله به طور واضح توضیح داده ایم.

نور پردازی پارتیشن آلومینیومی چیست

روشنایی بخش مهمی از هر کسب و کار در خارج از کشور است. اگر دیوار دائمی را ساختید، نمی توانید از نور طبیعی در دفتر استفاده کنید. اما از آنجا که پارتیشن‎های آلومینیومی چیزی جز دیوارهای آلومینیومی (ترکیب با شیشه) نیستند، آنها نور بسیار بیشتری را در بر می‎گیرند و به فضای اداری بدون استفاده از منابع اضافی نور کمک می‎کنند که در هزینه‎های نور مصنوعی و مصرف برق صرفه‎جویی کنند.

پارتیشن آلومینیومی

چرا پارتیشن آلومینیومی را انتخاب می کنید

بر اساس آنچه پارتیشن آلومینیومی چیست، داشتن پارتیشن اداری بهترین راه برای فضاسازی مناسب با ایجاد رابطه کاربری بالا است، زیرا آنها ارزان هستند و همچنین آنها را می‎توان هر زمان برچید و دوباره بازسازی کرد. داشتن این پارتیشن‎های آلومینیومی تمام این مشکلات را از بین می‎برد. آنها سبک وزن هستند، می‎توانند به آسانی جدا شوند و به راحتی حمل شوند. آنها همچنین می‎توانند به تناسب هر کسب و کار هزینه مناسبی را در حال و بلند مدت برای کارفرمایان ایجاد کند.

 

نظرات

نظر خودتان را بنویسد