دکوراسیون تلویزیون

در دکوراسیون فضای پشت تلویزیون آنچه که اهمیت دارد این است که این فضا بخشی از اتاق نشیمن شما را مشخص می کند و تمامی افراد در بدو ورود نگاهشان به این بخش می افتد. در نتیجه شما باید اطراف تلویزیون خود را با نماهای مختلف تزیین کنید تا چشم نوازتر و زیباتر بنظر برسد. شرکت چوبا فرم تجربه طراحی دکوراسیون تلویزیون در پروژه های مختلف را دارد و به خوبی با این موضوع آشنا می باشد. ما در این مقاله شما را با چند نوع ایده برای تزیین دکوراسیون پشت تلویزیون آشنا می کنیم.

 

تزیین دکوراسیون فضای پشت تلویزیون با قاب عکس

تزیین اطراف تلوزیون با قاب عکس هایی که درونشان عکس های زیبا و خاطره انگیزتان را قرار داده اید میتواند برای شما و کسانی که به خانه شما می آیند بسیار جذاب و دلنشین باشد . در طراحی بسیاری از گالری ها این رویکرد وجود دارد که میان تعداد زیادی قاب عکس کوچک یک قاب عکس بزرگ جلب توجه میکند. این طراحی یکی از بهترین و پرطرفدارترین طرح ها برای چیدمان عکس های گالری ها میباشد. وقتی شما فضای اطراف تلویزیون خود را با قاب عکس تزیین می کنید در واقع چیزی شبیه این رویکرد برای طراحی رخ می دهد و دکوراسیون شما را بسیار چشم نواز مینماید.

طراحی دکوراسیون تلوزیون

نورپردازی دکوراسیون پشت تلویزیون

نورپردازی دکوراسیون پشت تلوزیون یکی از تغییرات کوچک و مقرون به صرفه ای است که باعث تغییر و تحول بزرگ در فضای داخلی شما می شود. نورپردازی یکی از تغییرات  چشمگیری است که می تواند فضای تلویزیون شما را حتی در زمانی که خاموش هست جذاب و گیرا کند. توجه کنید که برای انتخاب نورپردازی مناسب حتما از نورهای مخفی، ملایم و خطی استفاده کنید و از نورپردازی نقطه ای پرهیز نمایید.

برای آن که دکوراسیون پشت تلویزیون متناسب با شرایط منزلتان را داشته باشید میتوانید از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. گروه دکوراسیون داخلی چوبا فرم منتظر مشاوره دادن به شما عزیزان هستند.

استفاده از کاغذ دیواری

 استفاده از کاغذ دیواری یکی از روش های ساده برای طراحی دکوراسیون فضای پشت تلویزیون می باشد. کاغذ دیواری ها با طرح های مختلف و متناسب با فضای منزل شما می توانند فضای پشت تلویزیون شما را زیباتر سازند. نصب تابلوهای هماهنگ با کاغذ دیواری نیز میتواند بر این زیبایی بیافزاید.

طراحی دکوراسیوت تلوزیون

استفاده از سنگ آنتیک

سنگ آنتیک از آسانترین و به صرفه ترین دکور های دیواری میباشد. از این سنگ می توان برای دیوارها و ستون ها نیز استفاده کرد. یکی از پر طرفدار ترین بخش های خانه برای استفاده از سنگ آنتیک در دکوراسیون منزل پشت تلویزیون است. فضای تلویزیون به دلیل اینکه به عنوان نقطه ی کانونی هر دکوراسیونی مورد استفاده قرار می گیرید معمولا با استفاده از کاغذ دیواری، رنگ یا سنگ های آنتیک از سایر فضاهای دکوراسیون متمایز می شود.
سنگ آنتیک با برجستگی ای که دارد می تواند زیبایی خاصی به اتاق نشینمن شما ببخشد و به منزل شما روح بخشد.

قبل از طراحی دکوراسیون تلوزیون