طراح مبلمان اداری

دکوراسیون اداری

شرکت چوبا فرم در زمینه تولید مبلمان اداری و با استفاده از متخصصین توانمند و بکارگیری ماشین آلات بروز اروپا اقدام به تولید محصولات با کیفیت در خور خریدار فهیم ایرانی نموده است.

شرکت چوبا فرم در دکوراسیون اداری با تولید مبلمان اداری و با استفاده از متخصصین توانمند و بکارگیری ماشن آلات به روز اروپا اقدام به تولید محصولات با کیفیت در خور خریدار فهیم ایرانی نموده است. تجربه و شناخت گسترده مسئولین چوبا فرم در زمینه مبلمان اداری موجب گردید که محصولات تولیدی این شرکت بدون تبلیغات گسترده بوسیله خریداران به سراسر کشور معرفی گردد و اکنون شرکت چوبا فرم مجری بزرگترین پروژه دولتی و خصوصی در کشور می باشد.

دکوراسیون اداری

مبلمان اداری چوبا فرم

طراحی ما در فضای کار که برای نشستن پرسنل و ارباب رجوع و یا بهینه کردن محیط اداری همه در وظیفه طراحی مبلمان اداری می باشد.

صندلی مدیریتی ، صندلی کارمندی ، میز مدیریتی ، میز کارمندی ، میز منشی و کانتر ، مبلمان انتظار ، میز و صندلی کنفرانس ، کمد ، فایل ، ویترین و حتی پارتیشن جزو مبلمان اداری به حساب می آیند.

نحوه انتخاب و خرید مبلمان اداری معمولا سلیقه ای و متناسب با بودجه می باشد و با توجه به جنس و نوع و سازنده قیمتهای مختلفی در نمایشگاه شاهد هستیم.

مواردی که برای خرید مبلمان اداری اهمیت دارد

حتما قبل از خرید مبلمان اداری یک طراحی از فضای کار خود در ذهن داشته باشید به دلیل تنوع محصولات حتما در بازار سر در گم خواهید شد.

باید بدانید که در فضای اداری خود به چه محصولاتی نیاز دارید. قبل از خرید محل هایی که در آن قسمت مبلمان اداری نیاز دارید اندازه بگیرید و به تدریج اقدام کنید.

گاهی اوقات بدلیل خاص بودن فضا یا محدودیت اندازه ها بهتر است به سراغ تولید کننده مبلمان اداری رفته و از محصولات سفارشی استفاده کنیم . بهترین جنس بکار رفته در میز و کمد ام دی اف می باشد.

اغلب مشتریان یا حتی خود فروشندگان قادر به تشخیص ام دی اف از نئوپان نمی باشند پس هنگام خرید فقط به قیمت مبلمان اداری فکر نکنیم و سعی کنمیم تا خریدی هوشمندانه داشته باشیم.

مبلمان اداری

دکوراسیون اداری به چه دلیل مهم است

دکوراسیون اداری به دو دلیل برای دفتر ما تاثیر  گذار است اول بر روی کارمندان و پرسنل و بعد بر روی ارباب رجوع و مراجعه کنندگان است. مهمترین دلیل ایجاد دکوراسیون اداری ایجاد نظم و ترتیب اداری می شود که باعث آرامش و نشاط روحی کارمندان و ایجاد فضای ایده آل می گردد.از این رو بهتر است دکوراسیون و چیدمان مناسب با فعالیت باشد برای مراجعه کننده یا ارباب رجوع اثر بخش است به طور مثال نوع چیدمان مبلمان اداری در قسمت کانتر و پذیرش فوق العاده مهم است برای مخاطب شما یک احساس خوب همراه دارد.مراجعه کننده بلافاصله پس از ورود به دفتر باید میز منشی را تشخیص دهد و بالافاصله توسط منشی به دفتر مدیریت ارجاع شود. توجه به نور محیط و روشنایی هم نقش بسزایی در این رابطه دارد و موثر است.ما در این مقاله توضیح داده ایم استفاده از پارتیشن بندی چگونه به نور محیط کمک می کند.

طراحی دکوراسیون اداری

 

در ضمن اهمیت دادن به دکوراسیون محل کار ارج نهادن به پرستیژ و شخصیت کاری خود شماست همانگونه که همه ما سعی بر آن داریم تا به پوشش و لباس خود اهمیت دهیم تا ظاهر مناسبی داشته باشیم در مورد محل کار هم این پوشش همان دکوراسیون اداری محل کار ما میباشد . ارباب رجوع وقتی وارد محیطی جذاب شود احساس بهتری داشته و حس اعتماد بیشتری را به شما دارد و شما هم با اعتماد به نفس بیشتری به کارهای مشتری و مراجعه کننده خود می پردازید و این قضیه برد برد می باشد.آیا از تقسیم بندی و پارتیشن بندی دفتر خود راضی هستید؟ آیا از میزهای اداری و محیط کاری دفترتان را دوست دارید؟ به نظرتان آیا شما به عنوان مخاطب این تصویر از دکوراسیون اداری را دوست دارید؟

نکات مهم در طراحی دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری باید به این نکته توجه کنید که یک طراح علاوه بر در نظر گرفتن محیط باید بتواند بیشترین استفاده از آن بکند. این عامل بستگی به تجربه یک طراح دارد. توانایی‌های او نیز در این امر مهم می باشد. از نکات مهمی که یک طراح داخلی باید رعایت کند چیدمان مبل، میز و صندلی اداری و رعایت ارتباط کارمندان با یک دیگر و ارباب رجوع می باشد.

این عامل نیز در طراحی اداری از مهمترین مؤلفه‌ها می باشد و رعایت آن از جانب آرشیتکت مهم است. چند مؤلفه در طراحی حرف اول را می‌زنند و رعایت این عوامل به خودی خود سبب ارتقای سطح طراحی می‌شود. مؤلفه‌های همچون توجه به رنگ، نور پردازی، چیدمان و پارتیشن بندی مناسب از جمله این موارد به شمار می‌روند. البته در فضای اداری با توجه به شرایط و فعالیت‌های موجود می‌توان از وسایل جانبی همچون گلدان و تابلو برای دکوراسیون اداری نیز استفاده کرد

 

نظرات

نظر خودتان را بنویسد